Jump to content

Pytanie w sprawie tabliczki z literą "A".


jawkers
 Share

Recommended Posts

  • Super Moderator

Witam.

Dosłownie przed 20 minutami, wracałem samochodem do domu. Przed rondem w Żywcu, koło komisariatu policji mijałem się z ciężarówką. Ta ciężarówka jechała z naczepą, Z przodu, na zderzaku ciężarówki była tabliczka, odpowiedająca wielkości tabliczki "TIR" w kolorze białym i z dużą czarną literą "A". Co oznacza taka tablica, czy to może jest oznaczenie prywatne jakiegoś zakładu, czy jest to oznaczenie ogólnoeuropejskie?

Link to comment
Share on other sites

Jawkers, biała tabliczka z oznaczeniem dużym czarnym A, oznacza że przewoził złom aluminiowy, tylko czy to co widziałeś dzisiaj na rądzi, to czy aby to napewno była naczepa a nie raczej przyczepa miała dyszel.

Link to comment
Share on other sites

Wojtek mogła być to przeróbka z wanny. soją drogą moża było by zrobić jakiś taki temat co oznaczają poszczególnego znaki np L albo3 obydwa na zielonym tle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.