Skocz do zawartości

Toyota AE86 Levin Fujimi 124


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
  Model budowany długo bo z doskoku. Koszmarna jakość i zerowe spasowanie skutecznie opóźniały wszelkie prace ale udało się skończyć. Lista zmian:
- przerobiony i dodany boczny wydech
- dodane boczne uchylone szybki w przednich drzwiach
- odbłyśniki we wszystkich kloszach wraz z żarówkami
- dodane imitacje zamków drzwi i śrubek ( klosze, tablica )
- zrobienie zbitego klosza kierunkowskazu przedniego wraz z detalami
- dodane bolce zamykania drzwi od wewnątrz
- przerobiona deska rozdzielcza
- flock na podłodze i tylnej półce
- grafika ręcznie malowana ( pędzel )
- dodane fototrafione wycieraczki i zapinki na masce
- dodane pasy bezpieczeństwa i zapinki

EYMK5JZ.jpg
WHLiRy2.jpg
fnrji8y.jpg
LjzM5zB.jpg
6dGPuqh.jpg
SzLjbfq.jpg
5akNXmW.jpg
JfxDGbU.jpg
39ygIpM.jpg
3xgNVPW.jpg
pzuIw4b.jpg
8q72iCj.jpg
4f1TfVl.jpg
kjn9L7u.jpg
uYnKR7o.jpg
nSbRqQD.jpg

Zdjęcia wnętrza:

AgJclsn.jpg
lCKNSiX.jpg?1
b3IP1H5.jpg
Myb561b.jpg
r5ZUVcv.jpg
 

Pozdrawiam
Messer

Edytowane przez Messer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na model z takimi przebojami to wyszedł całkiem nieźle, podoba mi się koncepcja. Fajne takie akcenciki jak szyby czy kierunkowskaz. Moje ulubione felgi w ciekawym kolorze, ładnie się  błyszczą. Brakuje mi ciemniejszej obwódki kloszy przednich imitujących uszczelkę. 

Tło do zdjęć bardzo ciekawie wykonane i klimatyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć! Świetny model świetnego samochodu... sam go zrobiłem tyle że z Aoshimy :)

Oczywiście jakość wykonania jest bezdyskusyjna?

Grafiki są super (no i tutaj coś o tak zwanym guście, a o gustach się nie dyskutuje) jednak moim skromnym zdaniem chyba lepiej by to wyglądało jakby był to jeden pas wzdłuż karoserii, bez poprzecznych elementów na masce i na tyle. Ciekawy pomysł z wydechem, wykonanie również super... no ale w "zwykłym" aucie to takie trochę na doczepkę? Zbity kierunkowskaz też wyszedł super, chociaż przydałby się jeszcze przetarty zderzak?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inscenizacja hangaru na pewno bardzo ciekawa ale ja bym pozostawił tylko piersze zdjęcie z jej udziałem rzeszę wykonałbym na białym tle najlepiej w jakiejś bezcieniówce nawet prowizorycznej; no w każdym razie jeśli chodzi o model - podoba mi się - wykonanie lakieru ok - koła ładne pomysl na design również - w środku brakuje mi jednak trochę życia - porowaty plastik niestety słabo imituje tapicerkę; flock byłby lepszy - skoro już malujemy fotele to nie zaszkodzi ich wycieniować 

Generalnie kolejny porządny model w dziale samochodowym - cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)
Fotele są cieniowane - te przejścia od jasnego do ciemnego szarego są namalowane - to nie jest światłocień - podobnie boczki drzwiowe.  Galeria taka a nie inna - chciałem zrobić coś innego :)  Dzięki za opinie - wiadomo, każdy ma inny gust, ale każda opinia jest cenna :) 

Pozdrawiam
Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
10 minut temu, kjp_a_man napisał:

Warum ist das nicht ein Panzerkampfwagen?<span>

To aż tak dobrze czy źle wygląda?  :bleh: 

Edytowane przez Messer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.