Skocz do zawartości

[S] The Modern Viper Guide: The F-16C/D Exposed


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam książkę "The Modern Viper Guide: The F-16C/D Exposed" autorstwa Jake'a Melampy.
Pozycja znana, wręcz legendarna, zastępuje wszelkie walkaroundy dotyczące F-16.
Książka od dawna niedostępna w sprzedaży, szczerze mówiąc to nie wiem czy ją gdzieś można kupić (poza Amazonem, gdzie ludzie oferują ją po kilkaset dolarów).
U mnie na Allegor od 1 zł, bez ceny minimalnej. :)
Jako że nie wolno podawać linka do aukcji bezpośrednio, podaję link do użytkownika:
https://allegro.pl/uzytkownik/solo__?bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-5-0730

 

Image1.jpg

Image3.jpg

Image4.jpg

Image5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało, ale z nieznanych mi powodów Allegro przywrócił moją aukcję, mimo że została zakończona o 21:59, i przedłużył ją o 1 dobę.
Zdaje się że tuż przed końcem aukcji była jakaś chwilowa awaria ich serwera, więc może dlatego.
Tak więc aukcja trwa do jutra, do godziny 21:59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne, do końca działało. W ostatniej minucie podciągnąłem o 4dychy do poziomu ponad 100 ale nie dostałem informacji, źe nie wygrałem, choć zostałem przebity. Masz dodatkową szansę na większą kwotę. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.