Jump to content
Sign in to follow this  
Solo

[S] The Modern Viper Guide: The F-16C/D Exposed

Recommended Posts

Sprzedam książkę "The Modern Viper Guide: The F-16C/D Exposed" autorstwa Jake'a Melampy.
Pozycja znana, wręcz legendarna, zastępuje wszelkie walkaroundy dotyczące F-16.
Książka od dawna niedostępna w sprzedaży, szczerze mówiąc to nie wiem czy ją gdzieś można kupić (poza Amazonem, gdzie ludzie oferują ją po kilkaset dolarów).
U mnie na Allegor od 1 zł, bez ceny minimalnej. :)
Jako że nie wolno podawać linka do aukcji bezpośrednio, podaję link do użytkownika:
https://allegro.pl/uzytkownik/solo__?bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-5-0730

Image1.jpg

Image3.jpg

Image4.jpg

Image5.jpg

Nie wiem co się stało, ale z nieznanych mi powodów Allegro przywrócił moją aukcję, mimo że została zakończona o 21:59, i przedłużył ją o 1 dobę.
Zdaje się że tuż przed końcem aukcji była jakaś chwilowa awaria ich serwera, więc może dlatego.
Tak więc aukcja trwa do jutra, do godziny 21:59.

Faktycznie dziwne, do końca działało. W ostatniej minucie podciągnąłem o 4dychy do poziomu ponad 100 ale nie dostałem informacji, źe nie wygrałem, choć zostałem przebity. Masz dodatkową szansę na większą kwotę. Powodzenia.

2 minuty temu, Pasqual napisał:

ale nie dostałem informacji, źe nie wygrałem, choć zostałem przebity.

Powinieneś jednak dostać informację że zostałeś przebity.

Za 3 godziny koniec aukcji, mam nadzieję że tym razem już definitywny. :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.