Skocz do zawartości

Mini warsztat a'la flight case


grajek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 

Chciałem Wam pokazać swój mini mobilny warsztat modelarski jaki sam zbudowałem.

Z racji braku swojej przestrzeni do majsterkowania i i ciągłej dezorganizacji narzędzi potrzebowałem swojego miejsca do majsterkowania, które mogę łatwo rozłożyć, złożyć i schować do szafy. 

Mimo sporej wagi jest bardzo praktyczna, większość narzędzi, elementów, farb, klejów i innych klamotów mam pod ręką. Jednym słowem sprawdza się w użytkowaniu.

Do budowy użyłem sklejki, okleiny, trochę profili aluminiowych zwykłych, profili do budowy flight case, zawiasów, oczywiście nitów, śrubek itd.

Na koniec dorzuciłem zasilanie, oświetlenie, uchwyt na tablet, i wyszło coś takiego ....oceńcie Sami, może kogoś zainspiruje : 

sldI79Z.jpg

xyRFr8L.jpg

jq5w2RC.jpg

QQrNyxq.jpg

m9VyFUu.jpg

kRBzjL7.jpg

DNbpSB9.jpg

GMI7W2A.jpg

DTPwKup.jpg

GwHfhMh.jpg

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Super sprawa dla osób, które nie mają miejsca na warsztat.:super:

Patrząc na twoją rozłożoną walizkę, to przypomniało mi się jak kiedyś zepsuł się komuś telewizor lampowy np "Neptun, Rubin, itp", niektórzy wiedzą o czym piszę. Dzwoniło się do serwisu. Po kilku godzinach przyjeżdżał Pan, rozkładał walizkę w której było tysiące części do telewizorów, miernik, lutownica i miliony innych dupereli. Po czym zaczął naprawiać. Jego walizka wyglądała jak twój warsztat.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jawkers napisał:

Bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Super sprawa dla osób, które nie mają miejsca na warsztat.:super:

Patrząc na twoją rozłożoną walizkę, to przypomniało mi się jak kiedyś zepsuł się komuś telewizor lampowy np "Neptun, Rubin, itp", niektórzy wiedzą o czym piszę. Dzwoniło się do serwisu. Po kilku godzinach przyjeżdżał Pan, rozkładał walizkę w której było tysiące części do telewizorów, miernik, lutownica i miliony innych dupereli. Po czym zaczął naprawiać. Jego walizka wyglądała jak twój warsztat.:D

Zapewne ZURT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.