Skocz do zawartości

Hasegawa PT25, F-8E Crusader, 1:48


Mates

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co wrzucam ofertę tutaj na forum, może ktoś będzie zainteresowany.

Na sprzedaż znany zestaw Crusadera od Hasegawy w skali 1:48. Model jest kompletny, jednak sporo części zostało przede mnie wyciętych. Swego czasu na drugim mieszkaniu gdzie nie było warunków do pracy stwierdziłem, że powycinam elementy aby później tylko pomalować - także stan faktyczny jest na zdjęciach. Co miało być sklejone to zostało sklejone, niektóre części są tylko wycięte z wyprasek, nie obrabiałem ich. Sklejony jest wlot powietrza, sloty i wnęka głównego podwozia. Skrzydła, połówki kadłuba z kokpitem przypasowane na sucho. Model w tej chwili wylądował w poczekalni i tak sobie leży, więc się go pozbywam.

Wypraska z oszkleniem jest jeszcze fabrycznie zafoliowana, kalkomania jest kompletna. 

Od siebie dorzucam oryginalnie jeszcze zamknięte żywiczne koła od Eduarda dedykowane do tego zestawu.

Cena 100 złotych, wysyłka kurierem UPS po mojej stronie. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, to zapraszam na PW. Poniżej fotki.

5sjrjhc.jpg

LwOq3kx.jpg

waMlryo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.