Skocz do zawartości

Bf 109 G10 Revell 1/48


Marudek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

pezetel, dopiero dzisiaj zobaczylem Twoja odpowiedz... Wczoraj udalo mi sie dodac tlumiki plomieni. Wystarczylo uzyc odpowiedniego materialu (koszulka od drucika) i sciac od spodu. Dzis skroce troche lufy.

 

Ponadto doczepilem zbiornik, owiewke, maszty anteny i psiknalem wszystko matem. Biale krzyze na wierzchu plata moglyby wyjsc lepiej. Blad polega na tym, ze kalki Revella wydrukowano na matowej folii - dlatego odstaja od reszty psiknietej uprzednio na polysk...

 

th_DSC00770.jpg th_DSC00772.jpg th_DSC00773.jpg th_DSC00774.jpg

th_DSC00775-1.jpg th_DSC00778.jpg th_DSC00777.jpg th_DSC00779.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

 

A nie dałoby się wywalić tych luf i zrobić nowe? Prawdę mówiąc te, które są wyglądają trochę szpetnie - są zbyt grube, i należałoby je skrócić o połowę - a szkoda, bo model zapowiada się całkiem nieźle.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pezetel! Wczoraj juz przymierzalem sie do tego zeby skrocic lufy, kiedy w instrukcji zobaczylem, ze lufy siegaly do linii podzialu blach dokladnie jak w moim modelu. Moze to tylko jakis blad w schemacie instrukcji, ale chyba juz tak zostawie. Pewnie to z niecierpliwosci, bo juz zaczalem nowy model i chcialem miec juz mesia z glowy.

 

th_DSC00780.jpg th_DSC00783.jpg

 

Model uwazam za skonczony. Nie jestem z niego w pelni zadowolony. To dopiero moj drugi model w 1/48 (jesli to moze byc jakas wymowka ). Od poczatku popelnilem w nim kilka bledow, ktorych nie da sie naprawic. Zly kolor wnetrza nie zbil mnie calkiem z tropu, ale juz wiedzialem, ze cokolwiek zrobie - to juz nie bedzie model idealny...

 

Mam jednak nadzieje, ze to czego sie nauczylem podczas tej budowy wyjdzie na dobre moim kolejnym projektom. Dziekuje wszystkim, ktorzy tu zagladali za zainteresowanie cenne uwagi i pomoc. Bez Was ten model nie bylby taki jaki jest - tzn. bylby pewnie gorszy... Mysle tez, ze po kilku przerobkach udalo mi sie z tego zestawu Revella wycisnac wiecej niz dalby model prosto z pudla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.