Skocz do zawartości

Krup Potzze 1/35 Tamiya


tombie01

Rekomendowane odpowiedzi

Z Pancerki chyba jeszcze tutaj nic nie wstawiałem - poniekąd nie ma się co dziwić ponieważ praktycznie jej nie sklejam; ostatnio zmotywowałem się do popełnienia kilku pojazdów ponieważ od dwóch lat jestem również instruktorem modelarstwa a młodzież lubi różne tematy więc trzeba było się podciągnąć; Model wykonany prosto z pudła bez żadnych dodatków (widziałem silnik - pewnie jeszcze wrócę do tego modelu kiedyś ale z otwartą klapą - tym razem za późno się kapnąłem) Miniatura pomalowana jest wg szkoły Artura Wałachowskiego po wnikliwym obejrzeniu jego warsztatów; Pactra + gotowy łosz AK - 'truck wash' w zwiazku że tamet dla mnie nieco obcy wasze uwagi mile widziane.  

IMG_3735.JPG

IMG_3737.JPG

IMG_3739.JPG

IMG_3741.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotter jak zwykle przesadza!

Model jest fajny! Nie przesadzony i bardzo podoba mi się malowanie. Tak powinno być! 

A o czym myślałeś jak malowałeś maskę, to mnie g.... obchodzi.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Spotter napisał:

.....Tylni zapas bardziej usyfiony niż koła jezdne. 

 

no właśnie - tu mnie bardzo interesuje jak sobie z tym radzicie? dajmy na to że 'błocimy' koła jezdne a co robicie z zapasami - wiadomo nie mozna ich zostawić trzeba przykurzyć - abstrahuje od metody i szuwaxów jakich używacie - czym sie kierujecie - dajecie np ten sam odcień co błoto tylko subtelniejszy?; dajecie po prostu przykurzenie?

 

poza tym zgadzam się z uwagami za które dziękuje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spotter napisał:

W skrócie - przeciętny.

Przeciętny?
Ale czy nie uważasz, że bije na głowę pierwsze pojazdy z Twojego portfolio, czyli T-64, Shermana i Pz II...
 

3 godziny temu, tombie01 napisał:

jak sobie z tym radzicie?

Najlepszym rozwiązaniem jest podglądanie zdjęć pojazdów rzeczywistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Modelarze!

Ja podpatruję stare zdjęcia, kroniki, filmiki oraz modele na innych forach. Poza tym trochę kombinuję i ruszam wyobraźnię.

Ten modelik jest mocno ok. A te niedoróbki w budzeniu są łatwe do usunięcia!

Jednym słowem "ochów i achów mi zabrakło co by mój zachwyt wyrazić" ale brudzenie opon trochę można poprawić i będzie git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model tylko z FtF w 1:72.

Jaki kolor Pactry kolega użył? 

Ja mam 107 i jest ciemniejszy.

I przy okazji na tych cienkich jakby to ująć rurki za reflektorami ich końcówki to biały ?

Model mi się podoba.

Edytowane przez czolgista86pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spotter napisał:

coraz mniej mi się podobają. 

Ale je zostaw! Będziesz widział od czego zacząłeś.
 

4 minuty temu, Spotter napisał:

No i efekty chyba widać, nieprawdaż?

Widać :super: dlatego wspomniałem tylko o tych trzech pierwszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.