Skocz do zawartości

SCANIA V8 580 164L 1:24 RED HAWK - TAK PRAWIE...


Bilonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Co fam moją ostatnią wypowiedz , do 100% procent brakuje paru szczegółów. Pasek na drzwiach idzie trochę inaczej niż w modelu.

 

Ja piernicze Ty jak jakis wrzod sie do wszystkigo przyczepisz, wszystkim pasuje ale Ty zawsze masz cos... Wątpie, że Bilonzo wszystko robiłby na nowo, bo nigdy tak ładnie nie wyjdzie jak za pierwszym razem. Dla mnie BOMBA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki marcinzo56. Masz rację. Dodam jeszcze parę szczegółów i to wszystko... Jak zacznę kombinować to coś się "zbombie" jak zawsze i będzie klops .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze Ty jak jakis wrzod

 

NO jestem wrzód, wiem , wiem, Bilonzo zmienił koncepcje , i ma nie być za bardzo zgodne z oryginałem, ale ja napisałem ze gdyby nie kolorek, było by w 100% zgodne. I gdy dzisiaj przyjrzałem sie tej Scania na kalendarzu, ten pasek rzucił mi się w oczy. Więc gdyby nie pasek, kolor, i inne pierdoły było by wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilonzo Lakier pierwsza klasa możesz zdradzić czym malowłeś i czego użyłeś do polerki ? oby tak dalej czekam na następne foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No no ładnie ci to idzie Przyznam się, że gdy pokazałes mi ramę przed malowaniem to miałem co do instalaci obawy ale teraz wygląda ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Och, się temacik zakurzył . Przyszła paka od Torniego więc można działać (w weekend :( ) . W pace tylko pomaluję na biało gumy mocujące plandekę, zedrę kalki i nakleję inną naklejkę na górę paki, bo ta ma już swoje lata . Dosyć gadania - FOTKI:

 

0577685ec8a6ea01m.jpg 1e6ea3d040896b9am.jpg 5ab910d1e2cca4aam.jpg aa9d88a896680efdm.jpg 5cf53db886b3710cm.jpg

 

Osłona przeciwsłoneczna tylko "załapana" narazie, więc jest troszkę krzywo .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda scania Kalki na plandece nie były lakierowane, więc nie powinieneś mieć problemów z odklejeniem ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak post pod postem... Mała aktualka . :

 

312e2dff4684bc97m.jpg 059e97ded9b1f348m.jpg d8ccb6aa1a0dc351m.jpg 6e34173054cbc552m.jpg 72112e083bca90f4m.jpg 4e64b8c21407a258m.jpg fcc1d47843f9baa3m.jpg f4220a7729272e17m.jpg

 

wszystko w przysłowiowym "proszku", lecz niedługo ulegnie to zmianie . Dwie podkowy na drugą stronę globa się robią .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Ale się ta relacja zakurzyła . Nie będe się rozpisywał, wszystko widać na załączonych fotkach. Jedno jest pewne - jest przyniej jeszcze duuuuuuuuuuużo roboty . Felgi są takie, jakie mi wpadły pod rękę - tylko do zdjęć. Fotki :

 

29de736acd621002m.jpg 49871503d0c6837am.jpg 409057b716890cd3m.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.