Skocz do zawartości

SCANIA V8 580 164L 1:24 RED HAWK - TAK PRAWIE...


Bilonzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak patrze na te zdjęcia, patrze i co widze? Ładnie położony lakier jak na spreya. Kolor bardzo ładny, ale on nawet nie leżał koło tego z Red Hawka i nie mów, że odwzorowujesz prawdziwą ciężarówke... Wiem, że cięzko jest dobrać taki kolor, ale można uzyskać podobny. Ten zaprezentowany przez Ciebie pasuje bardziej na Fredka ala Dzwończyk.

 

Powodzenia w dalszych pracach i więcej konsekwencji w działaniach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, Kolego NobelEXC nie jestem tak doświadczonym modelarzem jak inni. Jest to mój 4 model. Nie odwzoruję go w 100%. Będę się starał jak mogę, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :( . Dodam iż fotki robię telefonem, a on z kolei też nie odtwarza kolorów takich jak ja widzę tu u siebie .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to samo mam pytanie co Truckerek mi się wydaje, że jest za ciemny. Ogólnie super to wygląda, ale czy nie za ciemny ?

 

Pozdrawiam,eKrystian

 

To już jest rzecz gustu - jedenemu pasują jasne kolory, innemu ciemne a jeszcze komuś innemu w ciapki

 

Ale chłopaką chodzi o to czy nie jest za ciemny kolor w porównaniu do oryginału , bo przecież bilonzi chce odwzorować Red hawka , mnie tez wdaje sie ze jest troche za ciemny , ale to raczej wina fotografi .

 

Heh - zapomniało mi się, że to ma być Red Hawk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po różnych wypowiedziach, namysłach stwierdziłem, że jestem zbyt cienki w pasie aby zrobić taki model... Przykro mi bardzo. Będzie to Scania z paką i paroma dodatkami . Będzie improwizacja, ale to lubię robić ... Co z tego wyjdzie pokaże czas....

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty nie rob tego.wszyscy czekaja na koniec a ty sie poddasz?przeciez wszystko idzie super..skad ta zalamka?kilka dni minie i zacznij robic dalej.kazdy cos ci pomoze przeciez...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na Bilonzo, ze uda mu sie zrobić Scanię Red Hawk jak na orginale Ja marze żeby zrobić sobie Scanie Ceusters, ale też narazie mam za słaby poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne postępy nad Scanią :

 

eeefd7118143a282m.jpg 3da0829077105131m.jpg ed66d47478335142m.jpg c3da587f8bca9b90m.jpg f604de79a3f8509bm.jpg aa7710c2c93c7f90m.jpg

 

Dodam tylko, że na grillu mi się troszeczkę biała farba gdzieniegdzie pomaszczyła, ale to się przeszlifuje . Jest jeszcze dużo rzeczy do domalowania itp. Czekam na Wasze opinie .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poorównuje kabine do orginału to tyci tyci i tak samo wygląda, nie poddawaj się, bo napewno elegancko ten model wyjdzie. Ja w Wakacje może sie zabiore za Ceusters Jeszcze byś mógł napisać jakimi farbami malujesz, ich numery, albo na zdjęciu pokasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.