Skocz do zawartości

Daf 95 XF


asc_driver

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy nabytek

dsc00333km1.th.jpg

Już dawno miałem ochotę na ten zestaw i w końcu jest. Nie będę go robił z kalkami. Planowane zabiegi:

-dorobienie drugiej strony ramy

-okablowanie (tu mam prośbę do Was gdyż potrzebuję zdjęć jak lecą kable,jak coś macie to wklejajcie linki będę bardzo wdzieczny

-odcięcie tylnych owiewek od kabiny

-drugi zbiornik paliwa

i to by było na tyle

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Również jak koledzy będę oglądał,śledził twoją relacja.Ja bym co do kolorów wybrał czerwono - srebne jakoś lepiej mi się widzi, ale to tylko taka moja mała propozycja.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

 

Ja też mam ten model i powiem że nie miałem problemów przy sklejaniu ani przy kalkomaniach które po naklejeniu wyglądają makabrycznie imponująco.

Szkoda tylko tych kalek jeśli nie chcesz ich użyć. Kolor, podobnie jak eKrystian wybrałbym czerwono srebrny bo wydaje się być, że tak powiem "wypasisty". Decyzja należy do Ciebie kolego także powodzenia i mam nadzieję że wszystko wyjdzie elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe fotki z postępu prac .jak sie okazało doszło jeszcze zrobienie środka kabiny i przerobienie na dwa łóżka. Do końcowego efektu jeszcze brakuje ale daje fotki

pierwsze kabelki

dsc00341hy7.th.jpg

I faza dotartego zbiornika

dsc00342nc2.th.jpg

środek

dsc00343gd6.th.jpg

 

mile widziane uwagi gdyż pierwszy raz wykonuje tak pracochłonne czynności w modelach

 

tak poza tematem może ktoś mi powiedzieć co to za ciężarówka

http://www.rlm.at/galerie/993/moson08p_32.900x600.jpg

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bylo trochę wolnego czasu wiec prace na dafem ruszyły pomału ale zawsze do przodu kabinka dostała pierwsza warstwę czarnego matu, fotele dostały pasy i a wnętrze niby gotowe ale jakoś takie proste moze ktos daj jakiś pomysł bo ja nie bardzo wiem co jeszcze można dorobic

dsc00380qk8.th.jpg dsc00381zj2.th.jpgdsc00382gv9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub śpi się w tej ''rzeczy'' zal... Mr. Green

 

O tak , ten proceder u kierowców jest częściej praktykowany.

 

A to ja myślę, że ten "proceder" zastosujesz w swoim MANie F2000, może pojde w Twoje slady (w Twoje wykonanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

wczorajszy dzień wniósł sporo do dafa rama czeka tylko na zbiorniki a nadkola wystarczy przykleić

Będziesz lakierował kabinę Question

oczywiście, myślę że jutro ją polakieruje.

fotki (przepraszam za jakość ale pogoda nie sprzyja w lublinie, a i czego można sie spodziewać pod telefonie )

dsc00470pm9.th.jpgdsc00471jk9.th.jpgdsc00472ew2.th.jpg

 

odnośnie naczepy to plany sie trochę zmieniły gdyż nie będzie do dafa

tylko do następnego projektu volva, które spokojnie sobie czeka aż skończę dała i bmw

 

i takie pytanie do kolegów chciałbym zrobić polskie blachy ale nie mam bladego pojęcia jak

 

pozdrawiam asc_driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przepraszam za jakość ale pogoda nie sprzyja w lublinie, a i czego można sie spodziewać pod telefonie)

 

zależy po jakim telefonie

 

A model narazie bardzo fajnie oby tak dalej.

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.