Skocz do zawartości

Citroen DS 21 - Ebbro 1:24


toled

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DarkWing napisał:

Aaa... zresztą, niech sobie maluje czym chce :wink:

Tak też niewątpliwie zrobię ? Te fotele są bardzo płytkie, ciężko coś w nie sensownie zapuścić, ale próbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, toled napisał:

Tak też niewątpliwie zrobię ? Te fotele są bardzo płytkie, ciężko coś w nie sensownie zapuścić, ale próbuję.

Sensownie to pędzelek nasączony mocno rozszerzoną czarną emalią .

Dotknij końcówką pędzla w linię podziału żeby poszło w zagłębienie .

Tam gdzie zbierze się nadmiar dotknij suchym pędzlem a pędzel wciągnie naddatek .

I wot wsio jak gawarili tawariszcze.

Czy jakoś takoś.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash gdzieś tam sobie schnie, a chromowane części DSa zażywają kąpieli odprężających ? (chociaż pewnie potem będę klnął przy nakładaniu Alclada)

A w międzyczasie zajmuje się mega trudnym podwoziem, ma jakieś 4 elementy ?

IMG_20200621_105948_resize_19.thumb.jpg.3941ed3ec2d48e58402fcbb5ee4775cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłubałem przy silniku, kilka przewodów dodane, musiałem zwaloryzować zbiornik płynu od pneumatyki. Do tego dojdzie jeszcze osłona chłodnicy i koło zapasowe. Po założeniu maski tradycyjnie mało będzie widać.

Plany na kolejne dni - ogarnąć podsufitkę, materiałową osłonę wewnątrz maski, składać przednie oświetlenie i robić chromy.

IMG_20200621_193215_resize_7.thumb.jpg.7f0865ae8f0185428ec20c8254731717.jpg

IMG_20200621_193807_resize_84.thumb.jpg.8fcff240860d3f497948e531beb90cb8.jpg

Edytowane przez toled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, toled napisał:

Dzisiaj podłubałem przy silniku, kilka przewodów dodane, musiałem zwaloryzować zbiornik płynu od pneumatyki. Do tego dojdzie jeszcze osłona chłodnicy i koło zapasowe. Po założeniu maski tradycyjnie mało będzie widać.

Plany na kolejne dni - ogarnąć podsufitkę, materiałową osłonę wewnątrz maski, składać przednie oświetlenie i robić chromy.

IMG_20200621_193215_resize_7.thumb.jpg.7f0865ae8f0185428ec20c8254731717.jpg

IMG_20200621_193807_resize_84.thumb.jpg.8fcff240860d3f497948e531beb90cb8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku musiałem, chociaż nie miałem ochoty? Niestety czasem są elementy, które poprawiam z przyjemnością, a są takie, które są złem wcielonym.

Ale robię sobie powoli, bez pośpiechu, chociaż przyznam że szukam już kolejnego modelu, ale nie mam pomysłu co kupić. Jednym modelem będzie MB AMG GT3, bo chcę spróbować czegoś nowoczesnego i bardziej wymagającego, a drugi model to coś klasycznego szukam. Może Ferrari, Ford, Porsche:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten nudny etap, no ale nie ma co wiecznie tego odkładać - przygotowanie do chromòw, podkład i czarny błysk już położony, niech sobie schnie z dwa dni, potem jak będzie trzeba to bezbarwny połysk jeszcze pójdzie, musi być Perfect, bo sporo tego jest. No a potem na to zestaw Alclada z bezbarwnym.IMG_20200623_185629_resize_71.thumb.jpg.8df565db07cb905f35c3a6ff84dd60a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postęp pracy w normie. Powoli zaczynam wszystko sklejać w całość. Pełne BHP w rękawiczkach, bo już szyby są wklejone, a nie chciałbym czegoś pobrudzić nie daj boże klejem.IMG_20200626_174809_resize_17.thumb.jpg.b2a690556993bdca003294953f7ad8fe.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak siadłem i przypadkiem mi się skończył model i zrobiła sesja zdjęciowa ? Zapraszam więc do galerii i miło było mi gości obserwujących ?

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.