Jump to content

toled

Members
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

toled last won the day on February 15 2019

toled had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

Personal Information

 • Occupation
  Właściciel firmy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałem pokazać jak wygląda GX 100 z polerką po 48h...ale kurde nie wiem czy to polerować w ogóle:D
 2. Uff Z lampkami w tym modelu to różnie jest, kierunkowskazy boczne są najczęściej do poprawek, bo wystają albo w ogóle nie pasują.
 3. A co ta lewa lampka tak wystaje ?😂 Jedyne co w tym modelu lubiłem, to zapach opon Uwielbiam jak w modelu są opony pachnące oponami
 4. Przypuszczam, że defekty u mnie związane są bardziej z niechciejstwa i niechlujności przy szlifowaniu kasty. Teraz robię fiata 500, to jak go pomaluję i polakieruje, to pokażę jak będzie wyglądał po polerce na 3 dzień od malowania 😉
 5. Dziwię się co do opinii o GX100 - dla mnie to lakier jeden z lepszych - super się kładzie - rzeczywiście trzeba dać więcej mniejszych warstw niż przy innych. Ja obrabiam go i poleruję już po 72h i nigdy nie miałem z nim późniejszych problemów.
 6. To już pod pedantyzm podchodzi Gdybym tak działał, to już pewnie połowę części bym pogubił
 7. Psikaj psikaj. Ja zawsze psikam tyle, by zakryć jednolicie cały model, wtedy kolory będą okej.
 8. Miło mi słyszeć krytykę. I o ile na żywo nie dostrzegałem tych bolączek, to po Waszych komentarzach i porządnym przejrzeniu zdjęć rzeczywiście warto kilka rzeczy poprawić, co na szczęście będzie możliwe 😉
 9. Model prosto z pudła - Soviet Six-Wheel Army Truck ICM 1:35 robiony na cywila. Dodana drobna winieta. To moje drugie spotkanie z modelami ICM - jestem pozytywnie zaskoczony, że sklejają się bardzo przyjemnie.
 10. Jeżeli motip nie wyrządzał szkód, to pozostaje Troton - najpierw polecam dawać delikatne warstwy - takie mgiełki, dopiero potem mocne - mokre.
 11. Przypuszczam, że Motip zrobił takie szkody, Tamiya tak by nie pogryzła, Troton też jest ok. Pozostaje ci teraz gąbka ścierna i ładnie to wszystko wyszlifować.
 12. Odgrzeje kotleta - niebieski to jaka farba?:)
 13. Kurczę, kawał dobrej roboty. Ale tak patrzę na ten model, patrzę, nadal patrzę... jakiś taki płaski jest, nie wiem - może ten połysk lakieru to powoduje. Ciężko mi się określić, ale coś mąci mi tutaj przekaz
 14. Możliwe, że farba jeszcze nie wyschła dobrze i zostawiłeś palucha. Poczekaj jeszcze z tydzień, potem ewentualnie działaj drobnym papierem na mokro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.