Jump to content

cayman

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Excellent

About cayman

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jednoślady rozgrzebane a tu widzę jakaś Tankietka? się zaczyna sklejać.
 2. Dokładnie tak ,ja też bym uratował i nie raz ratowałem .? Co do ZP-paints bez sensu. Było podjechać do najbliższej mieszalni i na miejscu by dorobili np. Rosso Corsa Red z palety Ferrari i ta sama ilość by kosztowała 15-20zł. No ale zrobiłeś jak uważałeś.?
 3. Ale czy ma regulację iglicy bo do zrobienia zaprawek trzeba skręcić do minimum tak żeby lakier szedł w miejsce do poprawienia a nie na cały element. Lakiery Tamki schną nawet tydzień w zależności ile zostało położonych warstw i dlatego ja lakierów Tamki nie używam. Powinieneś sobie dokupić Aero 0,2mm do malowania małych elementów i wszelkich poprawek.
 4. Dokładnie tak jak napisał Kolega Toled .Lakiery Tamki długo schną bo to nie są lakiery celulozowe np.Gunze seria C czy też bazy samochodowe. Możesz śmiało porobić zaprawki na tych elementach ale musisz taśmą przycietą pod decal po oslaniać je. Aero masz z regulacją dyszy?
 5. Kolejny etap to układ wydechowy i układ chłodzenia silnika. W osłonie przedniej baku otworzyłem lufty powietrzne. Układ wydechowy i układ chłodzący silnika zamontowany.
 6. Dokładnie tak, w ramce są dolne części lag, które są do pomalowania a reszta czyli tloczyska i górne lagi są gotowe do montażu z dolną i górną półką.
 7. Jak są fundusze to tak bo lagi w Yamaszce wyszły Ci delikatnie mówiąc... słabo.?
 8. A jaki masz problem żeby pomalować te elementy z aero.?
 9. Albo puść fotkę tego elementu czy też elementów. !!!
 10. A co czy też który element będziesz chciał pomalować?
 11. Silnik zamontowany ,stender pod koło tylne polakierowany, śrubki zestawowe Tamki zastąpione zamiennikami z zestawów waloryzacyjnych ze Skarbnicy Domowej. Układ wydechowy gotowy do montażu. Fotki oryginału. a to efekt moich wzmagań modelarskich.
 12. Mam zrobione trzy modele 1/24 Merca 65AMG Black Series , 63AMG Cabrio i Lambo Avendatora a w kolejce czeka Pagani Huayra. Żadnych problemów ze spasowaniem części nie miałem.
 13. Tyż prowda , powinna iść w xxx.To Kolega chyba da radę poprawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.