Jump to content

cayman

Members
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

cayman last won the day on February 3

cayman had the most liked content!

Community Reputation

259 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

444 profile views
 1. Po dwóch warstwach wygląda bardzo dobrze. W BM-ce po jednej warstwie była lekka lipa.
 2. Ja bym zrobił tak jak napisałeś.
 3. To prawda ,ten zielony kolor z czarnym dachem robi robotę .Niestety nie do końca jestem zadowolony z oszklenia a trochę się napociłem żeby to wszystko spasować.
 4. Powoli i do przodu, układ hamulcowy gotowy do montażu. Następny etap to oszklenie pojazdu. Czytałem na Automotive Forums ,że to najsłabszy punkt tego modelu a konkretniej mówiąc dopasowanie i wklejenie szyb bocznych od zewnątrz, które krótko mówiąc w przenośni pasują ,,jak pięść do oka i h w d i kukuryku " . Tu trochę pracy było. W pierwszej kolejności pasowanie, szlifowanie a potem trzeba było dociąć z taśmy maskującej maski szyb od wewnątrz i zewnątrz i pomalować imitacje uszczelek oraz ramek .Na koniec zostało umiejętne wklejenie szyb. Reasu
 5. Współczuję. Na zderzakach jest chrom ?
 6. Tak ,model a w szczególności wybrany kolor wyszedł Super. Jedno małe ale , to że Kolega nie do końca dobrze wyprofilował siatki w klapie.
 7. Sprawdzę, ale będę musiał założyć potrójne okulary.
 8. Dziękować, dobrze poszło i kocur wypolerowany. Na koniec dojdzie jeszcze wosk. Przy dachu trochę się zeszło , bo czarny kolor nie przepuści żadnej niedoróbki. Przód w komplecie. Który to Giugiaro z Aoshimy wymyślił reflektory-lampy przednie , to nie mam pojęcia ale to była budowa jak z klocków Lego. Ta sama czynność powtórzyła się przy lampach tylnych , a wszystko pasowało jak pięść do oka.
 9. Nie inaczej ! Ja zrobiłem wersję 722 Edition.
 10. Ani z pędzla i z szablonu. 1.Biały surfacer 1500 Gunze 2.Kolor bazowy Verde Mantis z aero 3.Dwie warstwy cleara GX112 z aero 4.Na całą powierzchnię czarna emalia X1 Tamiyi z aero 5. Wacikiem nasączonym rozcieńczalnikiem do emalii X20 Tamki wycieranie powierzchni ( przy tych felgach proces zmywania zajął mi dobre 2 godziny) 6.Dwie mokre warstwy cleara GX 112 7.Finito
 11. Tamijowskie chromy traktuję kretem w granulkach z wodą , chrom schodzi po paru minutach.
 12. Ładnie to tak zżynać koncepcję od kolegi ? No ale teraz wygląda prawie jak mój Huracan.
 13. Proces malowania felg uważam za zakończony. Zamierzony efekt osiągnięty. Dodatkowo dojdą wentyle, imitacje śrub i logotypy.
 14. I to jest dobry pomysł. Do mojego Lambo dojdą jeszcze czarne felgi z zielonymi wstawkami . Mam jeszcze spojler od HD ale się zastanawiam czy go wykorzystać .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.