Jump to content

cayman

Members
 • Posts

  523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by cayman

 1. Zaszpachlować a maskę i drzwi bym wspommógł magnesami neodymowymi.
 2. Jak stare opony to muszą być popękane.. Felgi wyszły super.
 3. Ja bym zamaskował maskolem bo maskowanie taśmami słabo tu widzę.
 4. Po dwóch warstwach wygląda bardzo dobrze. W BM-ce po jednej warstwie była lekka lipa.
 5. Ja bym zrobił tak jak napisałeś.
 6. To prawda ,ten zielony kolor z czarnym dachem robi robotę .Niestety nie do końca jestem zadowolony z oszklenia a trochę się napociłem żeby to wszystko spasować.
 7. Powoli i do przodu, układ hamulcowy gotowy do montażu. Następny etap to oszklenie pojazdu. Czytałem na Automotive Forums ,że to najsłabszy punkt tego modelu a konkretniej mówiąc dopasowanie i wklejenie szyb bocznych od zewnątrz, które krótko mówiąc w przenośni pasują ,,jak pięść do oka i h w d i kukuryku " . Tu trochę pracy było. W pierwszej kolejności pasowanie, szlifowanie a potem trzeba było dociąć z taśmy maskującej maski szyb od wewnątrz i zewnątrz i pomalować imitacje uszczelek oraz ramek .Na koniec zostało umiejętne wklejenie szyb. Reasumując , NIE POLECAM TEGO MODELU POCZĄTKUJĄCYM KOLEGOM.
 8. Współczuję. Na zderzakach jest chrom ?
 9. Tak ,model a w szczególności wybrany kolor wyszedł Super. Jedno małe ale , to że Kolega nie do końca dobrze wyprofilował siatki w klapie.
 10. Sprawdzę, ale będę musiał założyć potrójne okulary.
 11. Dziękować, dobrze poszło i kocur wypolerowany. Na koniec dojdzie jeszcze wosk. Przy dachu trochę się zeszło , bo czarny kolor nie przepuści żadnej niedoróbki. Przód w komplecie. Który to Giugiaro z Aoshimy wymyślił reflektory-lampy przednie , to nie mam pojęcia ale to była budowa jak z klocków Lego. Ta sama czynność powtórzyła się przy lampach tylnych , a wszystko pasowało jak pięść do oka.
 12. Nie inaczej ! Ja zrobiłem wersję 722 Edition.
 13. Ani z pędzla i z szablonu. 1.Biały surfacer 1500 Gunze 2.Kolor bazowy Verde Mantis z aero 3.Dwie warstwy cleara GX112 z aero 4.Na całą powierzchnię czarna emalia X1 Tamiyi z aero 5. Wacikiem nasączonym rozcieńczalnikiem do emalii X20 Tamki wycieranie powierzchni ( przy tych felgach proces zmywania zajął mi dobre 2 godziny) 6.Dwie mokre warstwy cleara GX 112 7.Finito
 14. Tamijowskie chromy traktuję kretem w granulkach z wodą , chrom schodzi po paru minutach.
 15. Ładnie to tak zżynać koncepcję od kolegi ? No ale teraz wygląda prawie jak mój Huracan.
 16. Proces malowania felg uważam za zakończony. Zamierzony efekt osiągnięty. Dodatkowo dojdą wentyle, imitacje śrub i logotypy.
 17. I to jest dobry pomysł. Do mojego Lambo dojdą jeszcze czarne felgi z zielonymi wstawkami . Mam jeszcze spojler od HD ale się zastanawiam czy go wykorzystać .
 18. Odpoczywając od motorków postanowiłem wrzucić na domowy warsztat Lambo Huracana od Aoshimy. Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem taki oto egzemplarz. Przy kaście trzeba było trochę popracować, usunąć szwy i pogłębić linie podziału. Klamki drzwiowe prawie nie istniały i tu było najwięcej mozolnej pracy . Kolor bazowy to Verde Mantis dorobiony u Kolegi w mieszalni z prośbą o mniejszą ilość perły , żeby na modelu nie wyszedł brokat. Na dach poszedł czarny połysk GX-1 a na całość parę warstw cleara GX-112 i teraz czeka na polerkę.
 19. No tak ,kolor trochę za żywy A jak dostanie cleara to jeszcze zciemnieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.