Skocz do zawartości

Stadion Miejski w Białymstoku [zapałki]


szymon221

Rekomendowane odpowiedzi

Ten łuk, to szczerze powiedziawszy, taki mocno średni wyszedł. W modelarstwie zapałkowym chodzi chyba o to, żeby na czysto bez szpachlowania robić, a u Ciebie widać jakiś dramat. Może w tym miejscu daj krótsze i docinaj miejsca łączeń, żeby zgrać wszystko. 

Jaka długość zapałki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin M. napisał:

Ten łuk, to szczerze powiedziawszy, taki mocno średni wyszedł. W modelarstwie zapałkowym chodzi chyba o to, żeby na czysto bez szpachlowania robić, a u Ciebie widać jakiś dramat. Może w tym miejscu daj krótsze i docinaj miejsca łączeń, żeby zgrać wszystko. 

Zgodzę się z tym łukiem. Testowałem sposób i nową szlifierkę?. Nie zmienię niestety już tego, więc mam nadzieję, że się wszystko z czasem ukryje. To docinanie też nie wygląda jakoś dobrze.

2 godziny temu, Marcin M. napisał:

Jaka długość zapałki?

Tradycyjnie 43mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szymon221 napisał:

Zgodzę się z tym łukiem. Testowałem sposób i nową szlifierkę?. Nie zmienię niestety już tego, więc mam nadzieję, że się wszystko z czasem ukryje. To docinanie też nie wygląda jakoś dobrze.

Drozdek robi świetne rzeczy z zapałek, jego podpytaj, jest gdzieś tutaj na MW, na pewno pomoże i podpowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Marcin M. napisał:

Drozdek robi świetne rzeczy z zapałek, jego podpytaj, jest gdzieś tutaj na MW, na pewno pomoże i podpowie.

 

Byłem kiedyś na forum o modelarstwie zapałczanym i było tam wiele świetnych stadionów. Przypomniałem sobie również dobry sposób na zakrywanie tego typu dziur. Wystarczy przykleić w to miejsce zapałkę i mocno ją zeszlifować. Będę próbował. Postaram się jak najszybciej wstawić zdjęcia.

PS. Pamiętam użytkownika Drozdek i jego wspaniałe prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cześć. Kolejny etap pracy za mną. Tym razem robiłem trójkąty które służą za podpory. To był jakiś dramat! Najpierw musiałem wyciąć 536 jednakowych elementów, potem to skleić co było całkiem przyjemne, a na koniec zeszlifować. Gdyby nnie zdalne nauczanie to bym miesiąc to robił. Na szczęście mogłem szlifować przez całe trzy lekcje😁. Następnie wszystko przykleiłem na swoje miejsce i taki na tą chwilę daje to efekt😃.

 

IMG_20201030_175320.jpg

IMG_20201030_175326.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.