Skocz do zawartości

docelowo PT-91/ex :D


szwabu87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szwabu cały czas ci sekunduję przy tym projekcie bo podchodzisz do sprawy poważnie i nie idziesz na łatwiznę, co mi się podoba. Z tego względu, jeśli mogę coś zasugerować to poprawę tego kosza na tył wieży. Szczerze mówiąc odstaje troszkę jakością wykonania od reszty, która jest na prawdę bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawę tego kosza na tył wieży

Heh, jestem świadomn, że jest słabiutki :] w sumie jest jeszcze przed czyszczeniem po cynie i CA, po tym zobacze jak bedzie wyglądać i się zastanowię czy go montować. No ale na nim będzie siatka maskująca i rura do brodzenia, także mało będzie go widać. Ale, pożyjemy zobaczymy co to będzie, narazie składam gąsienice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ciekaw jestem jak się sprawdzą gąski z leosia

Jak za dwa tygodnie będe w domu to machnę fotke, po złożeniu okazało się, że musze je troche przerobić ;/ ale jak producent założył - trzymają się bez kleju

 

Jakie planujesz malowanie? Malezyjskie?

Nie, polskie, takie jak w Kielcach miał i jakie jest na stronce bumaru. (koła już są w docelowym kolorze z przebłyskami starego kamo - brązowe plamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwabu postęp widzę jest i coraz większe wrażenie to wszystko robi.

Przed malowaniem połóż lekki podkładzik wszędzie gdzie robiłęś "scratcha" wyjdą niedoróbki potencjalne, chociaz pewnie to wiesz.

Tak czy owak trzymam kciuki, a z końcem roku zaczynam wreszcie kończyć mojego twardego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed malowaniem połóż lekki podkładzik wszędzie gdzie robiłęś "scratcha" wyjdą niedoróbki potencjalne, chociaz pewnie to wiesz.

Maluję pędzlem, to chyba nie byłoby tak tego widać...

 

 

Tak czy owak trzymam kciuki, a z końcem roku zaczynam wreszcie kończyć mojego twardego

Dzięki i czekam na PT w Twoim wydaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Na ostatnim zdjęciu widać nie równe położenie gąsienicy.Popraw

Może. Spoko, spoko, one są tylko założone do fot, a poza tym to nie są całe taśmy, jest ich tyle ile ich widać. Wyszła równa połowa tego co było w pudełku, to będe miał na następny projekt jak mnie najdzie :P

Mimo wszystko, dzięki za uwage.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz. Z jednej strony nie mogę się doczekać skończonego teta, a z drugiej żałuje, gdyż relacja niebawem się skończy...eheh.

Robi wrażenie, oj robi.

Napisz mi jak możesz, czy te kątowniki pod erawą robiłeś od podstaw czy kupne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, co to właściwie jest za kolor na tym naszym twardym?? Koła machnąłem mieszanką H 066 (olive drab) i czymś z niemieckiej palety barw podchodzącego do oliwki (jaśniejsze i zieleńsze od tamtego)... Ale kół nie bedzie w zasadzie widać, a całości nie chce spaprać... Wiadomo będe bawił się "na oko" ale wszelkie sugestie mile widziane. (cały czas mówimy o Humbrolach)

31ie0.jpg

w516.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.