Skocz do zawartości

PZL p. 11c


Szef

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Proszę ocenić i dać jakieś rady . 

Tło nie przeszkadza?

 

Informacje o mnie :

To jest mój 4 model, ale to był mój pierwszy samolot model i pierwszy malowany pędzlem. 

 

Informacje o model:

Pzl p. 11c arma hobby 

Skala 1/72

 

Informacje o narzędziach :

a) farby hataka, pactra

 

b) kleje

-ca

-ta miya extra Thin

 

c) pędzle 

-renesans

 

 

 

cena modelu:

Model fajnie mi składało. Bardzo fajnie prezentuje na półce. Miałem problem z tablicą przyrządów ,nie zamontowałem jej .Model nie ma celowników (bo są fototrawione)

 

Pytania 

1.Czy macie oddzielne pędzle do malowania i płynów na kalki? 

 

IMG_20210118_202421.jpg

IMG_20210118_202404.jpg

IMG_20210118_202507.jpg

IMG_20210118_202437.jpg

IMG_20210118_202532.jpg

IMG_20210118_202509.jpg

Edytowane przez Szef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się więcej informacji o Tobie i modelu.Napisz jaki producent,skala czym malowany itp.Jest na forum poradnik jak robić dobre zdjęcia.Po modelu widzie że zaczynasz z modelarstwem,szukaj informacji,pytaj i buduj nowe modele ,a będziesz miał efekty.:jupi2::jupi2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jarek napisał:

Przydałoby się więcej informacji o Tobie i modelu.Napisz jaki producent,skala czym malowany itp.Jest na forum poradnik jak robić dobre zdjęcia.Po modelu widzie że zaczynasz z modelarstwem,szukaj informacji,pytaj i buduj nowe modele ,a będziesz miał efekty.:jupi2::jupi2:

Dobrze , już poprawiłem post

Edytowane przez Szef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zestaw jest OK.,tok samo farby i narzędzia.Osobiście mało maluję pędzlem,do płynów używam zwykłego miękkiego pędzelka.Poszukaj poradników o malowaniu modeli pędzlami,napewno coś w internecie jest,Pozdrawiam.:jupi2::jupi2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jarek napisał:

Według mnie zestaw jest OK.,tok samo farby i narzędzia.Osobiście mało maluję pędzlem,do płynów używam zwykłego miękkiego pędzelka.Poszukaj poradników o malowaniu modeli pędzlami,napewno coś w internecie jest,Pozdrawiam.:jupi2::jupi2:

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nieźle. Mam tylko uwagę co do malowania - widać mimo wszystko dość grubo nałożoną farbę. Rozcieńczaj bardziej, nakładaj kilka warstw (po przeschnięciu poprzedniej, oczywiście), i najlepiej "na krzyż". Farba jest bardzo błyszcząca, zakładam, że powinna być matowa. Możliwe, że za krótko ją mieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.