Skocz do zawartości

Nowa (stara) firma I love Kit czyli dawny Merit


Adams M1A1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem czy był gdzieś założony wątek w Nowościach dotyczący firmy Merit ale na pierwszych 10-ciu stronach nie znalazłem ,więc  zamieszczam go tutaj. Trałując jak zwykle w pracy Internet natrafiłem na taką ciekawostkę- mianowicie nie jest to kolejny hitlerowski wczesny mid late early Tygrys z zimeritem lub bez 😜, ale całkowite novum czyli amerykańska ciężarówka M923A2 Big Foot  w skali 1/35 o taka:

https://plastmodel.pl/p/5/50027/i-love-kit-63514-m923a2-military-cargo-truck-1-35-po-1945-skala-1-35-pojazdy-i-bron-pancerna.html

Napiszę tak,  przez lata skazani byliśmy na wyroby włoskiej Italeri pełne uproszczeń charakterystycznych dla wczesnych modeli , do których obowiązkowo trzeba było zakupić blaszki Eduarda, i zestaw waloryzacyjny Legenda, Po obejrzeniu wygląda smakowicie ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach np. nie podoba mi się ta kabina odlana razem z kabiną ale są gusta i  guściki, no i cena na razie trochę zaporowa:D . Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adams M1A1 napisał:

diabeł tkwi w szczegółach np. nie podoba mi się ta kabina odlana razem z kabiną

Faktycznie, diabeł to chyba odlewał :super: 

A tak przy okazji, to dziwne bardzo, że na nowy model akurat tego pojazdu trzeba było tak długo czekać. No ale

5 godzin temu, Adams M1A1 napisał:

nie jest to kolejny hitlerowski wczesny mid late early Tygrys z zimeritem lub bez

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, kubisz napisał:

Faktycznie, diabeł to chyba odlewał :super: 

 

 

Oj tam po zmianie byłem taki trochę zakręcony kiedy to pisałem :D, miało być kabina odlana razem z plandeką.

 

6 godzin temu, kubisz napisał:

 

A tak przy okazji, to dziwne bardzo, że na nowy model akurat tego pojazdu trzeba było tak długo czekać. No ale

 

Italerka robiła dużo fajnych pojazdów np. 8 " haubicoarmatę  M110 ,gdzie mnóstwo hydrauliki na wierzchu popełniłem kiedyś takiego M110 ale tam to była rzeźba praktycznie wszystkiego od podstaw :D. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.