Skocz do zawartości

[S] stojaki sojaczki organizery


Moses

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam duży stojak narożny na farby Hobby Zone. Stojak pod farby Tamiya/Gunze/ AK RC i inne w słoiczkach 36mm

Preferowany odbiór osobisty w Warszawie. Mogę wysłać paczkomatem, postaram się zapakować tak aby się nie połamało.

 

Cena 40zl. Plus 12 przesylka

 

 

IMG_20210318_131602_1.jpg

Edytowane przez Moses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moses changed the title to [S] stojaki sojaczki organizery

Okrągły stojak na pędzle wykonany przez forumowego kolegę Ppompka. Solidna robota z HDFu. Nie pamiętam po ile chodzą, 30zl chyba będzie rozsądną ceną

 

IMG_20210318_142231.thumb.jpg.841e3ed86cf993afe7af288ca09bd510.jpg

 

 

Organizer na narzędzia wykonany także przez Ppompke. 30 zł

 

IMG_20210318_142256.thumb.jpg.7e2131d299604c27204efbb6a61d3473.jpg

Do wszystkiego trzeba doliczyć koszty przesyłki paczkomatem

Edytowane przez Moses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie chciałbym tu psuć zabawy, ale nasuwa mi się taka uwaga, że pędzle równie dobrze sobie stały w puszcze po orzeszkach ziemnych albo w słoiku po pasztecie (bardzo luksusowy, grube szkło) - a te można mieć w prezencie i bardzo ekologicznie... Gorzej, że jedna miła pani w sklepie dla artystów powiedziała mi, że nie jest korzystne trzymać pędzle (zaraz po czyszczeniu) włosiem do góry, bo woda/rozpuszczalnik wtedy najdłużej trzyma się pod skuwką i rozwala klej, który tam trzyma włosie razem, co ma ujemny wpływ na żywotność pędzla. Jej zalecenie żeby pędzle suszyć w poziomie.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.