Skocz do zawartości

M4A3 - na zimowo- Hobby Boss 1/48


Adrianowro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Robiony prosto z pudła(plus lufa armo) , nie opierałem się na konkretnym wozie, takie luźne modelowanie.

Malowany głównie Gunze. Większość technik zastosowanych jest pierwszy raz więc może nie wyszło tak jak bym chciał , ale ogólnie jestem zadowolony.

Shermanofile proszę o łaskawy wymiar kary.

 

P1070466.jpg

 

P10704662.jpg

 

P1070468.jpg

 

P1070470.jpg

 

P1070471.jpg

 

P1070472.jpg

 

P1070474.jpg

 

P1070477.jpg

 

P1070478.jpg

 

P1070479.jpg

 

P1070480.jpg

 

P1070485.jpg

 

P1070488.jpg

 

P1070489.jpg

 

P1070490.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest 1:72 czy 1:35? Bo jakoś ostatnimi czasy ciężko jest rozróżnić tak się ludziska wytrenowały w tych małych skalach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem hmmmmmm nie pododa mi sie wyglšda jak by z rzeki wycišgniety był. Druga sprawa za dużo mi zdaniem gratów . Wydaje mi sie że gšski wyglšdajš tak jak by był zardzewiałe a nie prosto z błota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shermanofilem wprawdzie nie jestem ale pozwolę sobie dać kilka swoich uwag :

+ zimowe kamo ładnie pościerane prezentuje się naturalnie

+ snieżek tu i ówdzie ok choć troszkę powinien chyba być gdzieniegdzie przybrudzony jak na tak steraną maszynę

+ bambetle jak patrzy się na filmiki z tametgo okresu to właśnie załogi shermanów były największymi chomikami ich maszyny zawsze aż uginały się od różnego rodzaj "dobra"

 

a teraz

- co to jest toto na boku wyglada jak rury ew. pnie bambusa ale chyba mają to być pnie drzew

- błoto na układzie jezdnym wygląda rzeczywiście jak rdza ma się wrażenie że słyszy się ten pisk przy ruszaniu , znaczy inaczej bez WD40 chłopaki wogóle nie ruszą z miejsca

 

Tyle mojego , zaznaczam nie jestem specem od pancerki aliantów więc może się mylę , podaj jeszcze skalę proszę wtedy niektóre minusy (jak ten o bambusie ) wykasuję i zaczerwienię się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala 1/48

Ten bale to miało być w założeniu pale drzewa jako dodatkowa osłona , zrobione z coś ala pałki wodnej stoi obok w koncie mieszkania

 

Błoto - trochę foto zakłamuje, używałem pigmentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie HobbyBoss? Nieźle Ci to wyszło! Ja niedawno skleciłem takiego samego tylko w standardowym malowaniu i golasa bez bagaży. Rozwiązała się zagadka tych blaszek, to osłony na wizjery, ja nie wiedziałem gdzie to wtrynić i odpuściłem. Jeszcze jakieś łańcuszki były

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.