Skocz do zawartości

Sklep modelarski Kołobrzeg


mandrivecs

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mandrivecs napisał:

Witam, czy macie info na temat sklepu modelarskiego w Kołobrzegu? Bawię tu do końca tygodnia i chętnie bym wpadł i odwiedził!

 

 

Modele można dostać w sklepie z zabawkami Flamenco przy ulicy Giełdowej 7D (https://goo.gl/maps/63KEwGVGEJ42cETa7). 

W zeszłym roku zwiedziłem każdy sklep z zabawkami w centrum i tylko we Flamencu sprzedawali modele.

 

A tutaj jest wielki sklep (a w zasadzie hurtownia) z zabawkami, ale nie byłem w środku, więc nie wiem, czy coś mają https://goo.gl/maps/9q18SqVPHS45i9QK8 ul. Sienkiewicza 12

 

 

Dawniej był sklep przy ulicy Okopowej, ale został zamknięty.

 

 

Ciekawostka. Raz udało mi się kupić model RWD-5, uwaga w sklepie z pamiątkami przy ORP Błyskawica w Gdyni :) , a szoku doznałem w świnoujściu, gdzie w sklepie odzieżowym przy promenadzie były modele :D 

 

P.S polecam odwiedzić raz Grzybowo na wschód od Kołobrzegu. Idealna miejscowość do odpoczynku. Jest tam autentyczna pizzeria Giovanna prowadzona przez włocha, gdzie od 15 lat zawsze w wakacje kupuję pizzę :piwo:

Edytowane przez Kolekcjoner WP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kolekcjoner WP napisał:

a szoku doznałem w świnoujściu, gdzie w sklepie odzieżowym przy promenadzie były modele :D 

 

 

Kiedy byłeś w Świnkowie?? eheh .W szoku, bo miasteczko małe 🤣

 

To pewnie byłeś na Galerii Promenada, gdzie wchodzisz wejściem, na plażę, a po prawej budka ratowników WOPR.

 

Sklep ma kilka, punktów w mieście. Ale tam nic ciekawego nie ma. i ceny trochę..pod turisten.

 

Na placu wolności, najdłużej działający sklep Puchatek..i mistercrafty na was czekają hehe. A szkoda,że tylko z tej firmy są. Kiedyś był sklep modelarski..ale z roku, na rok, dla mnie miasto pod SS manów :) 

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Kiedy byłeś w Świnkowie?? eheh .W szoku, bo miasteczko małe 🤣

 

To pewnie byłeś na Galerii Promenada, gdzie wchodzisz wejściem, na plażę, a po prawej budka ratowników WOPR.

 

Sklep ma kilka, punktów w mieście. Ale tam nic ciekawego nie ma. i ceny trochę..pod turisten.

 

Na placu wolności, najdłużej działający sklep Puchatek..i mistercrafty na was czekają hehe. A szkoda,że tylko z tej firmy są. Kiedyś był sklep modelarski..ale z roku, na rok, dla mnie miasto pod SS manów :) 

Szoku też doznałem, bo ceny wszędzie pod turystów i pensjonariuszy zza zachodniej granicy. Nawet na bazarze/targu ceny w euro , ale miasteczko ładne i ładne widoki z latarni morskiej. Chociaż jak dla mnie to i tak za duże. Lubię wypoczynek, gdzie nie ma tłumów. 

 

Ale off-top :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem,masakra wkurzają mnie te tłumy,dlatego mieszkając w Wro wcześniej,problemu nie miałem bo innaczej nastawiony na big city,a tutaj tych niemieckich landów się zjeżdża. Nie tylko Macklenburgen i okolic. Miasto ładne,ale znający siē ludzie,na tej wiosce to sobie jeden,drugiemu szkodzi. Taki urok portowego miasta hehe. Dlatego,jestem ale czas znowu z tego miejsca emigrować trzeba. Najdroższe miasto w Polsce,a psy dypami szczekają od jesieni do do wiosny. Polikwidowali dużo fajnych sklepów,muzycznych knajp.A ceny za kawalerki z 80 lat Leningradzie,kawalerka 280k za 30m2 ponad a lepsze budynki minimum 500tys...drogo....

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.