Skocz do zawartości

M1 ABRAMS z Revella


rtoipmodest

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam M1 z Revella. Tak po prawdzie to powracam do zaczętej zabawki. Nie przewiduje wielkich wodotrysków. Będą blaszki Part, gąski Hasegawy i trochę żywicy.

Na początek korekta prawego pancerza bocznego. Revell zrobił lustrzane odbicia. Co by było śmieszniej w instrukcji malowania jest pokazany poprawny podział.

 

f8baabb0cc958a78.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli śledzisz 2gi temat o M1A1 to tam pisałem, że to nie będzie ta maszyna. Zbyt oklepana. Tam jest rysinek Berthy.

 

Z brudzeniami na pewno nie przesadzę, a już na pewno nie osmolę lufy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Dziś znów zmiana nastroju. Zakładam jednak, że skończę Humvee.

Wszysko za sprawą tej książki:

a9544e2095411203med.jpg

Strasznie przypadł mi do gustu kamuflowany błorem wóz z 11th ACR.

6f000915dd34f282med.jpg

Model będzie połączeniem Hase z Revellem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w temat jak rozumiem o Abramsie:

Zaczynam M1 z Revella.
, w którym nie było up-date'a od czerwca, wrzucasz posta, który sprowadza się generalnie do tego, że kupiłeś książki i skończysz inny model. A po Abramsie ani śladu.

 

pzdr

 

 

 

EDIT:

 

O rany, Przyjrzałem się drugiej fotce z bliska i dopiero dojrzałem o co Ci chodziło Zasugerowałem się pierwszą Mea culpa posty do kasacji

 

pozdrawiam! ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy.

Prace nie pójdą za szybko bo jestem na etapie zbierania dokumentacji.

Zobacz ten wątek:

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=105400&page=2

 

Czy ktoś nie majstrował przy tytule tego wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ha! Wreszcie ktoś się zdecydował na wczesnego Abramsa!!!! Super! Uwielbiam wersję M1

Mam takiego jednego głęboko zczajonego w szafie w skali 1/35 (rarytasik) i też mnie coraz bardziej doń ciągnie - nie ma to jak lata 80te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ te pojazdy z lat 80 piękne chyba coś takiego se zrobie, może jakiś m113 albo m551 skoro jeszcze nie zacząłem z jakiej strony można by foty Sheridana dorwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheridana mam na focie z ćwiczeń Ocean Venture (to trzeba wklepać w DOD) - z 82, LVTP-7 z ćwiczeń Cold Winter 88 (Norwegia)

 

Górny rząd: Sea Knight Liban 83, Marine Cold Winter 83, Snajper (Marine) Liban 83

2'gi rząd: Cold Winter 88, Team Spirit 86 (Korea), Floryda 81,

3'ci rząd: F-15 z Kadena AB (pocz lat 80), Hornet poł lat 80, Brim Frost 81 (Alaska)

4'ty rząd 3x Reforger (nie pamiętam lat).

 

Bardzo mnie cieszy, że jeszcze są osoby, które doceniają piękno klasycznych sprzętów

 

Oprócz Abramka, planuje też popełnić dio z ćwiczeń Iron Hammer 88 - Warrior z Challengerem (ten ostatni z fotki).

 

Wszelakiej pomyślności w roku 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.