Skocz do zawartości

KOKI 1/6


rafau

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwałem ją roboczo KOKI na cześć mojej suczki ktora jest dawcą włosów.   Chyba przez rok podcinalem jej pokryjomu po kilka kosmykow w tajemnicy przed zoną.    Niestety z czasem  fryzjerka  psa mnie rozpracowała wiec dostalem kategoryczny zakaz 😏.  Z tyłu glowy brak do dzis jeszcze włosow i mozliwe ze tak zostanie no chyba ze cos z tego wyjdzie i bede mogl dokonczyc. Ta pani to Selena z Underworld.    Bede probował isc w tym kierunku ale biorąc pod uwage ze slabo sie czuje w malowaniu kobiet a tym bardziej z zerowym pojeciem fryzjerstwa i modelowania włosow... sie zobaczy co z tego wyjdzie.     

IMG_20210919_215405.jpg

5982d95761fd537c04512c07-large.jpg

IMG_20210919_214203.jpg

Edytowane przez rafau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rafau changed the title to KOKI 1/6
6 godzin temu, M.A.V. napisał:

Twarz nieźle wyszła ale jeśli mam być szczery to słabo te włosy wyglądają   :kwasny:

może lepszy byłby "przeszczep" z jakiejś lalki dla dzieci  :hmmm:

Nie no spokojnie.   Góra glowy bez wlosow, odkleily sie.    A te co zostaly to podniszczyly sie bo zmywalem ten czarny kolor.   Farby modelarskie nie trzymaja sie na nich.    A co do wlosow z lalek te syntetyczne slabo troche wygladają. Strasznie blyszczą sie.    Najlepsze wlasnie sa naturalne.   

Edytowane przez rafau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Marcin M. napisał:

Te włosy - sory, beznadziejne.

tez srednio jestem zadowolny ale pierwszy raz to w zyciu robiłem, włosy pokryte  farbą olejna  wiec masakra ogolnie.   Klei sie to i brudzi.    Ale  interesuje mnie czemu uwazasz ze beznadziejne jednym słowem  więc prosze rozwiń tą swoją myśl.   Jesli  masz wiedze  to chetnie wyslucham jakich wlosow uzyc, jak przykleić ,  czym pomalowac i jak zakrecić.         Od odwzorowania  do selene  Underwold dawno odszedłem   bo wiedzialem ze i tak polegne na włosach.             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rafau napisał:

Od odwzorowania  do selene  Underwold dawno odszedłem   bo wiedzialem ze i tak polegne na włosach.             

No właśnie ja o tym odwzorowaniu, podobna zupełnie do nikogo. Chyba tutaj prochu nie wymyślisz... Magic sculpey, plastelina i GS.

W tej fryzurze skojarzyła  mi się z jakąś bojowniczką w wojnie z zombiakami. Jakbyś jeszcze dopasował jej odpowiedni korpus, mogłaby z odpowiednią legendą taka wyliniała zostać, choć nie wiem, czy o to Ci do końca chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin M. napisał:

 

2 godziny temu, Marcin M. napisał:

No właśnie ja o tym odwzorowaniu, podobna zupełnie do nikogo. Chyba tutaj prochu nie wymyślisz... Magic sculpey, plastelina i GS.

W tej fryzurze skojarzyła  mi się z jakąś bojowniczką w wojnie z zombiakami. Jakbyś jeszcze dopasował jej korpus, mogłaby z odpowiednią legendą taka wyliniała zostać, choć nie wiem, czy o to Ci do końca chodziło.

No to jest merytoryczna odpowiedz.

 

Niestety wlasnie ten proch wymyślili.(zdjecia ponizej)   Wiec plastelina itp. odchodzi do lamusa.  

Tu skupilem sie na wlosach, olałem calkowicie podobieństwo.    Poległem na nich ale napewno bede jeszcze probować z innym włosem i moze cos kiedys mi wyjdzie sensowniejszego. 

mEIipIJ.jpg

e2ccec5d0f9002e30035cf7c09588561.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafau napisał:

Niestety wlasnie ten proch wymyślili.(zdjecia ponizej)   Wiec plastelina itp. odchodzi do lamusa.  

Faktycznie. Jednakże "prawdziwe" kłaki na figurkach/popiersiach w ogóle do mnie nie przemawiają. Efektowne, fakt, ale zobacz o ile mniejszym kunsztem trzeba się wykazać, tworząc powyższe. Większość prac malarskich odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.