Skocz do zawartości

Pomocy w dobraniu Modelu Samolotu


Merida

Rekomendowane odpowiedzi

Siema teraz się interesuje samolotami.Głównie II ws znalazłem tutaj kilka model ,Jakie by mi się farby przydały na początek Ok teraz modele

skala 1/48

9f40994aaf6091c0.jpg

24e8d616c91163a8.jpg\

d2f7e2208928b265.jpg

1/72

6c0f575b891fff46.jpg

6bd7f677f1cfd046.jpg

f0e6840fb90471d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema teraz się interesuje samolotami.Głównie II ws znalazłem tutaj kilka model ,Jakie by mi się farby przydały na początek Ok teraz modele

Staram się coś zrozumieć, ale nie mogę. Przepraszam, człowieku, czy ty znasz pojęcie ortografii, interpuncji, stylistyki? Na modele masz czas, ale żeby zainstalowac Firefox'a czy kupić słownik to juz nie masz czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Merida, że już się pojawiają kropki. Znaczy jedna już się pojawiała - szkoda, że nie udało Ci się w 100%, bo po kropkach stawia się spację.

Weź sobie po napisaniu posta przeczytaj to co napisałeś na głos i jeżeli to brzmi po ludzku to dopiero wyślij.

Poczytaj parę książek, trochę Internetu przejrzyj, jak zrozumiesz jak ma wyglądać poprawnie zbudowane zdanie to napisz coś na forum. Póki co daję Ci pierwsze

OSTRZEŻENIE

Kolejne takie posty będę bezwzględnie usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.