Skocz do zawartości

UE-sWG 40/32cm Wk Fl Wyrzutnia - 'STUKA ZU FUSS'


Constructor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakub Ślęczka a czy ten zestaw, czy żołnierze będa pasowali do tego pojazdu? Mam ruiny Italeri i może bym małą winietkę machną ?

Jeśli chcesz połączyć to w całość, to te figurki raczej nie pasują. Masz ruiny Italki, to warto zastanowić się nad scenerią Normandii. Więc figurki w strojach letnich, a nie zimowych jak pokazałem wcześniej. Pozostaje jeszcze pytanie, czy chcesz ich w pozycji bojowej (no wiesz biegną, leżą) czy też może w czasie odpoczynku (siedzą, jedzą, rozmawiają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaką masz koncepcję dioramy. Osobiście proponowałbym, dołożyć figurki odpoczywających, przechodzących żołnierzy, a nie walczących. fajny i niedrogi jest ten zestaw, poza tym będziesz miał tam troszkę ekwipunku...

KLIKNIJ TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw tamiyowy to radził bym sobie darować :] jednak dragonki są dużo zgrabniejsze, a i na alledrogo parę ciekawych żywicznych figurek w marszu się trafia regularnie :] tak samo jak niemiecka broń i wyposażenie na sztuki

jak potrzebujesz mg34 do zamontowania na tym twoim cudaku to powiedz "proszę" i prześlij mi adres na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZZY_bez_humoru Jakub Ślęczka, właśnie chodziło mi o taki spokojny klimacik, zwłaszcza, że w zestawie Italerki jest ławeczka. Co do wykonania figurek przez Tamiyę to widzę, że nie są złe, a na moje potrzeby na dzień dzisiejszy wystarczające

Pamiętajcie, że po 15 latach przerwy, zaczynam tak jakby od nowa kleic modele, dla mnie takie figurki i tak są czymś wielkim, bo kiedy zaczynałem kleić to nie było mowy o takim wyborze Samo kupienie modeli Tamiyi jest dla mnei czymś wielkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

OK na dzień dzisiejszy tyle zrobiłem. Co do ramy wyrzutni to nie jestem pewien... Będę jeszcze drugą wersję ramy sam robił od podstaw ale kiedy to nie wiem, bo mam tyle projektów na biurku, ze bania mała...

p8059018yv6.th.jpgp8059017vk9.th.jpgp8059016jk0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszDudek no właśnie nie bardzo... nie pasuje tak jak na pudełku. powalili tą ramę jak nie wiem. Te części wpasowałem na "oko", nawet nie wiem do czego one są...

 

Dziwnie to wygląda, ale spoko niech tak zostanie. Model zapowiadał się dobrze, ale najpierw gąski okazały się do D--- a teraz ta rama jest źle wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.