Jump to content

F-14A 1:48 Hasegawa


WilloW
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Pod choinką znalazłem pudełko z Tomcatem, zestaw PT46 Hasegawy.

IMG_20220123_183140.thumb.jpg.5a5b983587379e84d3d271ba1a2b27aa.jpg

 

Jako, że będzie to mój pierwszy samolot to postanowiłem zaszaleć i również po raz pierwszy spróbować blaszek, dlatego dokupiłem do tego pudełka dedykowany zestaw Eduarda.

Coś tam sobie w domu dłubię od jakiegoś czasu ale w tym wypadku postanowiłem założyć ten wątek abym mógł zasięgnąć Waszych rad, mam nadzieję że wystarczy mi cierpliwości i uda mi się zakończyć ten projekt. Poza próbą wykorzystania blaszek nie będę nic dorabiał we własnym zakresie bo to nie mój poziom jeszcze, chcę zrobić to co mam w miarę czysto i schludnie co będzie ogromną próbą mojej cierpliwości szczególnie przy blaszkach.

Malowanie chciałbym zrobić pudełkowe, wiem, że najbardziej oklepane ale mi się podoba😉

Instrukcja podaje, że całość powinna być malowana FS16440 ale nie jestem do końca przekonany czy tak ma być.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zasiadam i paczam 🙂 Spróbuj poszukać fotek konkretnego egzemplarza który chcesz robić. Instrukcje czasami lubią kłamać 😉 Tutaj masz trochę fotek Kocurków na początek:

 

http://nabe3saviation.web.fc2.com/aF14un.html

 

https://www.seaforces.org/usnair/VF-squadrons.htm

Edited by jawor84
Link to comment
Share on other sites

Powodzenia. W zakresie merytoryki, o ile będziesz potrzebował pomocy, to na ile będę w stanie chętnie Ci pomogę. Hasegawa to dość wymagający model, w kilku miejscach niedomagający jeśli chodzi o spasowanie. Może się okazać, że będziesz się nieco męczył.  Ale tysiącami był przez lata z powodzeniem budowany, więc bez krępacji dawaj do przodu 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.