Skocz do zawartości

Hobby Boss Panzer 38t - 1/35


mic43

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się podoba. To co bym zrobił inaczej to delikatniejsze zacieki od nitów na wieży oraz lżej bym zaakcentował podziały płyt z tyłu wieży. Są szczególnie widoczne i nierówne po prawej stronie sprawiając wrażenie, że blachy odchodzą od siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, zaruk napisał:

Też mi się podoba. To co bym zrobił inaczej to delikatniejsze zacieki od nitów na wieży oraz lżej bym zaakcentował podziały płyt z tyłu wieży. Są szczególnie widoczne i nierówne po prawej stronie sprawiając wrażenie, że blachy odchodzą od siebie.

 

Przy zaciekach zawsze się boję, że kolejny ruch pędzlem je zmyje. Nie za bardzo rozumiem, które konkretnie miejsce na wieży masz na myśli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy bok wieży tylna część, dwie wyraźne smugi, jedna schodzi na cyfrę 3. Możesz próbować ścierać suchym pędzelkiem. W moim przekonaniu lepiej  zetrzeć za dużo i poprawić, niż za mało i zostawić zbyt wyraźny zaciek. Ale to kwestia gustu, jeśli Ci się podoba tak jak jest, to w ogóle nie przejmuj się tym, co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zaruk napisał:

Lewy bok wieży tylna część, dwie wyraźne smugi, jedna schodzi na cyfrę 3. Możesz próbować ścierać suchym pędzelkiem. W moim przekonaniu lepiej  zetrzeć za dużo i poprawić, niż za mało i zostawić zbyt wyraźny zaciek. Ale to kwestia gustu, jeśli Ci się podoba tak jak jest, to w ogóle nie przejmuj się tym, co piszę.

Zacieków już raczej nie poprawię, ale ciekawi mnie bardziej co masz na myśli z tymi podziałami płyt? W którym dokładnie miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Evildead napisał:

Pewnie o to  chodzi, to fakt takie złudzenie jest , może trochę te obicia  za bardzo  zaakcentowałeś

20220127_202509.jpg.df8258ed11bc20bbc5a9ef771add68c5.jpg

Aaa. No tak może z tymi obiciami wtym miejscu przesadziłem, zawsze wychodzą mi mało widoczne, więc poszalałem sobie.

 

4 godziny temu, Greif napisał:

126965311_F100019641SUPzKpfw38(t).thumb.jpg.00b7a9fe2198c52bc04d2e8b974f6fde.jpg

zdjęcie z netu w celach dyskusji

 

warto przetrzeć felgi kół- jak widać zęby od wewnętrznej strony i rant kołą dość skutecznie się szlifowały

 

Chodzi Ci o przejechanie srebrnym gąsienic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

na krawędzi bandarza masz rant felgi, to on tarł o zęby gąsiennicy dlatego powinna być to błyszcząca powierzchnia, zęby od środka też wszystkie elementy w jasnym kolorze to jest metaliczny kolor (stalowy srebrny cokolwiek)

1650777961_Pz38poprawki.png.06511743b41c7eb7d245231132bfdbf3.png

miejsca do poprawki 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.