Jump to content

zaruk

Members
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Excellent

Personal Information

 • Location
  Żoli
 • Occupation
  Leczenie katarków, nakładanie rąk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że koledzy mają rację, potrzeba więcej zdjęć. Model może obecnie odbiegać od Twoich wyobrażeń, ale może nie zasługuje na potępienie.
 2. Może najbezpieczniej byłoby spróbować jak działają gdzieś na spodzie wozu?
 3. Cześć. Pierwsze dwie cyfry to 42 (o ile nie myli mnie wzrok). Powodzenia w budowie. Zgodnie z podpisem, wóz należał do 5 Dywizjonu Samochodowego w Krakowie.
 4. Zrób zdjęcie z jakimś przedmiotem pokazującym skalę tego byczka.
 5. Świetnie ustawione oświetlenie. Słoneczne, letnie popołudnie, cienie słupków i szlabanu (popłynąłem trochę). Robi wrażenie
 6. Podziwiam za ogarnięcie takiego ogromu pracy i za świetny efekt kolorystyczny. Robi doskonałe wrażenie.
 7. Czyli można pisać tylko o tym, co się podoba?
 8. Na razie oglądam na telefonie, więc szczegóły widzę raczej słabo, ale ogólne wrażenie plastyczności -za sprawą wcześniejszej modulacji - wydaje mi się bardzo dobre.
 9. Odwzorowanie kolorów podoba mi się, temat to drażliwy, ale takiego właśnie odcienia spodziewałbym się w słońcu. (zdjęcie za Panzerwaffe Tarnfarben Camouflage Colours and Organization of the German Armoured Force, w celach dyskusyjnych)
 10. A was, Grabowski to mamusia grzeczności nie nauczyła? Jesteś kolego w przestrzeni publicznej, gdzie obowiązują pewne zasady i normy. Masz inne zdanie - napisz. Ale wara z określeniami typu głupoty, czy bzdury. Wiele osób robi tak jak proponowałem i żadnej skuchy nie ma. Jeśli więc nie wiesz jak się zachować to milcz, albo zachowuj się przyzwoicie. (wybacz, Szefie, za zaśmiecanie wątku).
 11. Macie rację, Towarzysze. Nie przestrzegałem obowiązku socjalistycznej czujności. Dziękuję za wytknięcie mojej drobnomieszczańskiej i kosmopolitycznej postawy. Tymi rysami trochę mnie zaniepokoiłeś. Myślałem, że się wykpię gąbeczką i pędzelkiem 000. Nie żebym kwestionował mądrość i wiedzę, ale zastanawiam się gdzie on tych rys mógł się nabawić. Pojeździł w sumie z miesiąc zanim wpadł na minę, jak patrzę na pejzaże z okolic El Guettar lub Kasserine to tam raczej wielkie przestrzenie, roślinności mało. Chyba, że w ramach szkolenia malarskiego - wtedy to co innego. Gdzie takie rysy można
 12. Po malowaniu często kładzie się lakier błyszczący w miejsca gdzie będą kalkomanie. Do obić sprawdza się Vallejo German Camouflage Black Brown ale większość obić robisz najpierwej jaśniejszym odcieniem farby bazowej. Obejrzyj instruktarz gościa Night Shift na YT.
 13. Chłopie, robisz dwa projekty jednocześnie, to musi byc wyczerpujące. Teraz obicia pewnie?
 14. Mieszanki własnej. Próbowałem naśladować poniższą fotkę:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.