Skocz do zawartości

BTR 80a Russian armored personnel carrier Zvezda 1/35 => BTR 82am


chorąży

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedział by ktoś, co to za skrzynki na moim "wzorcowym" zdjęciu ? Na logike amunicyjne od ak+pk, i działka 30 mm, te z bocznego pancerza... (ewentualnie jakieś wymiary ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na teraz, dodatkowo osłona za wieżą czeka na lutowanie.

Pierwsze skrzynki dotarły, chrapy przyklejone, próba wykonania uchwytów na rury chrap na tłumikach chwilowo nieudana, skończyłą mi sie miękka blacha miedziana, trzeba uzupełnić...

 

z rurami1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chorąży napisał:

Stan na teraz, dodatkowo osłona za wieżą czeka na lutowanie.

Pierwsze skrzynki dotarły, chrapy przyklejone, próba wykonania uchwytów na rury chrap na tłumikach chwilowo nieudana, skończyłą mi sie miękka blacha miedziana, trzeba uzupełnić...

 

z rurami1.jpg

Mega wygląda :) i weź komuś powiedz ze to zvezda aka dragon :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, ale naprawdę ta Zvezde przyjemnie się skleja, ale i przede wszystkim,  bez tych kół !!!!! za co jeszcze raz dziekuję :)  no i żywicy wieży... Żeby teraz tylko nie spipczyć malowaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła/opony założyłem tylko w celach praktycznych i po brudzeniu, a raczej kurzeniu założę prawidłowo.  Weryfikuję jeszcze, czy przypadkiem nie zakładają tak, aby nie można było po śladach sprawdzić, w którą stronę jedzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chorąży napisał:

Koła/opony założyłem tylko w celach praktycznych i po brudzeniu, a raczej kurzeniu założę prawidłowo.  Weryfikuję jeszcze, czy przypadkiem nie zakładają tak, aby nie można było po śladach sprawdzić, w którą stronę jedzie.

Myślę że ich czerwone knigi tego zakazują.  Jeszcze nie widziałem ruskich pojazdów z bieżnikiem kierunkowym założonych źle na jedną stronę w celu zmyłki.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SnajperTBG napisał:

Myślę że ich czerwone knigi tego zakazują.  Jeszcze nie widziałem ruskich pojazdów z bieżnikiem kierunkowym założonych źle na jedną stronę w celu zmyłki.  

:)  ja w każdym mozolnie szukam dokumentacji.

Okazało się że pojazd, jaki wybrałem na "ofiarę' czyli wzorzec, jest jednym z pojazdów żołnierzy ochraniających Zaporoską Elektrownię Atomową, wszystkie ich pojazdy mają na stałe zamocowane rury czerpni powietrza, ciekawe, na razie mozolnie zbieram dokumentacje i robię testy z odlewaniem w żywicy przedmiotów, bo trochę bambetli będzie trzeba doprodukować    :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.