Skocz do zawartości

Zimna Wojna w Pilskim Muzeum Wojskowym


Artek82

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam. W razie czego proszę administrację o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

Sprawa bardzo poważna i w bardzo zaszczytnym miejscu ⚠️☢️

Jeśli ktoś chciałby przekazać modele bombowców strategicznych z czasów zimnej wojny w skali 1/72 na ekspozycję do powstającej wystawy, proszę o kontakt z Pilskim Muzeum Wojskowym lub pod nr tel. 601 291 234.  Za stroną PMW:

310651210_518665036936097_7663790066615057122_n.jpg.854bc75ff9d8f7c2e3c4490533ed4137.jpg

"Pilskie Muzeum Wojskowe zwraca się z uprzejmą prośbą do Modelarzy, którzy posiadają w swojej kolekcji modele bombowców strategicznych zdolnych do przenoszenia broni jądrowej o kontakt. Rozpoczynamy przygotowania do utworzenia w podziemnym schronie USD (umocnione stanowisko dowodzenia 6 pułku lotnictwa myśliwsko - bombowego) na terenie pilskiego lotniska wystawy przybliżającej realia zimnej wojny oraz wyścigu zbrojeń. W głównym pomieszczeniu schronu zamierzamy eksponować modele samolotów. Prosimy o kontakt Modelarzy zainteresowanych udostępnieniem modeli bombowców strategicznych na wystawę stałą naszego muzeum."

 

Myślę że warto pochylić się nad tą inicjatywą. Ludzie i miejsce godne polecenia. Ciekawe eksponaty i fajne imprezy 😎

Strona FB do śledzenia aktualności i tematu: https://www.facebook.com/PilskieMuzeumWojskowe

Edytowane przez Artek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moses napisał:

3 lata służyłes :D ? W Muzeum ?

Służba= Wolontariat / przynależność. Często takie przeżycia nazywam służbą, np.: nie mówię o moim pobycie w ZHP jako pobycie tylko mówię , że była to służba. Mogę tu się pochwalić nawet najwyższym odznaczeniem jakie można zdobyć jako Zuch (2 lata temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.