Skocz do zawartości

Panzerjagers lato 1944; Dragon 1/35


neptun1939

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
 W końcu ukończone. Jest to stary model dragona - wymaga troszkę pracy, by powyciągać detale. Część wyposażenia i uzbrojenia wymieniona na części z Gen.2. Z uzbrojeniem celowo im namieszałem (nie jest pudełkowe) by prezentowały się lepiej. Zestawowe odznaki wymienione na blaszki (Krzyże Żelazne i odznaki szturmowe). Docelowo w przyszłość wraz z figurkami  Dragona  "Cross of Iron 1944" trafią na dioramkę z fragmentem okopu i jakimś sowieckim SU/ISU.
 Z efektu końcowego jestem nawet zadowolony. Najbardziej nie podobają mi się oczy - tutaj jeszcze długa droga przede mną nim zacznę je wykonywać poprawnie. 
 Na początek grupowe:
EycmP0O.jpg
pmeTXfF.jpg
kn3olEF.jpg
ZFQ5rI7.jpg
51Pc62c.jpg
uHAOV0W.jpg
I poszczególne figurki:

1. 
tgaeWN0.jpg
MxcGeLg.jpg
QGwolvh.jpg
WCXCzEe.jpg
QGwolvh.jpg
g8Hx0rB.jpg
apDprjd.jpg
OSw1kMD.jpg
RRDEYlD.jpg
QWkeo6A.jpg
y54VhK8.jpg
eTWQMUD.jpg
eTWQMUD.jpg
2SIRwDm.jpg
2.
ZerXLUl.jpg
WFKj8X5.jpg
1ZBjuoT.jpg
SWy6ZE6.jpg
O0b1ZIp.jpg
0fHfWBE.jpg
teDnHIR.jpg
JSahQRK.jpg
0jRsCfU.jpg
Uk9Z3Zh.jpg
ln9jUEo.jpg
ga1EDSx.jpg
3.
KptIvjX.jpg
MV3G7WV.jpg
e0Uc89K.jpg
hTMG4v6.jpg
3qlgeIS.jpg
nGJ5TZD.jpg
Jx8TjFg.jpg
nFgDpZP.jpg
3xNmDNT.jpg

iOifhDy.jpg
4. Docelowo będzie niedaleko leju stąd ma zrobiony "prysznic" z ziemi.
I2PqGSN.jpg
gFFT9kT.jpg
FCczFw8.jpg
BB1qRi9.jpg
eOiCFCo.jpg
0jkf2t0.jpg

zcHp2X8.jpg

OPgiWR9.jpg
Można się znęcać 😉 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Herod napisał:

Z czego robisz paski do broni?

Z kartki papieru. Ucinam "na oko" szeroki na 1 mm długi pasek i dopasowuję go jak potrzebuję. Mam jeszcze kilka luźnych blaszek PE (paski od Mauserów i MG42) od figurek Gen.2, ale jakoś nie jestem do pasków od broni z blaszek przekonany. Może w następnym projekcie wykorzystam blaszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Docelowo miał być obsypany ziemią zbryloną. Niestety Pigment Fixer troszkę rozpuścił te grudki i wyszło jak wyszło.  Będzie na miejscu docelowym na dioramce w przyszłości to będzie wkomponowany idealnie 😉
2. Nie stosuję washa na figurkach.  Kiedyś kilka razy zastosowałem i zepsuło to efekty pracy ( w moim odczuciu) - pojawiły się wręcz kreskówkowe odcięcia między sprzętem a mundurem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.