Jump to content

JLTV, 1/35 Rye Field Model

Robbi
 Share

Recommended Posts

8 godzin temu, makinen napisał:

Coś entuzjazm całej trójce Panów opadł…

Nie. Entuzjazm nie opadł. Przynajmniej u mnie. W tej chwili mój model dostał czarny podkład, choć nie po całości. Zostały drzwi, które dosłownie przed chwilką wkleiłem i płyta osłaniająca spod kabiny. Dziś przyszedł też kolorek.  Postawiłem na Hatakę C060 USMC SAND. Co z tego będzie? Przekonamy się w weekend. Przy okazji przeglądania znanego serwisu aukcyjnego, natrafiłem też na to, co na ostatnim zdjęciu. Może uda mi się z tego ulepić coś fajnego🤔🤔🤔

IMG_20230328_200718195~2.jpg

IMG_20230328_200900733~2.jpg

IMG_20230328_201023542~2.jpg

IMG_20230328_201504467~3.jpg

IMG_20230328_201743884.jpg

5 godzin temu, makinen napisał:

Jakiś pomysł na tego M1151? Czy Ty może dziś kupię komplet kół DEF do niego w Martoli? 

Nie. Kół nie kupowałem i raczej nie będę kupował. Pomysłów też za bardzo nie mam. Model mi się spodobał, więc go kupiłem i pewnie złożę go, takim, jaki jest w pudełku. 

Edited by Robbi

Jak się będziesz za niego zabierał, to daj  znać- jest tam trochę do przeróbki, żeby to przypominało oryginał. Koła polecam, bo Academy koncertowo zepsuło zawieszenie i do tego dało beznadziejna koła o za małej średnicy, co jeszcze potęguje efekt, o którym wspomniałem. Da się z tego wybrnąć, ale trzeba wiedzieć jak- chałupniczo, półprofesjonalnie i profesjonalnie. Jakkolwiek w każdym z przypadków z zestawowymi kołami będzie lipa. 

28 minut temu, makinen napisał:

Jak się będziesz za niego zabierał, to daj  znać- jest tam trochę do przeróbki, żeby to przypominało oryginał. Koła polecam, bo Academy koncertowo zepsuło zawieszenie i do tego dało beznadziejna koła o za małej średnicy, co jeszcze potęguje efekt, o którym wspomniałem. Da się z tego wybrnąć, ale trzeba wiedzieć jak- chałupniczo, półprofesjonalnie i profesjonalnie. Jakkolwiek w każdym z przypadków z zestawowymi kołami będzie lipa. 

W sumie to się możecie wannami wymienić...

23 godziny temu, makinen napisał:

Jakiś pomysł na tego M1151? Czy Ty może dziś kupię komplet kół DEF do niego w Martoli? 

Oto efekty malowania, z których średnio jestem zadowolony. Maskowanie kloszy reflektorów niestety zawiodło i trzeba będzie pędzelkiem poprawiać.

IMG_20230329_194249105~2.jpg

IMG_20230329_194426818~2.jpg

IMG_20230329_194531729~2.jpg

IMG_20230329_194649613~2.jpg

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...