Skocz do zawartości

JLTV, 1/35 Rye Field Model


Robbi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, makinen napisał:

Coś entuzjazm całej trójce Panów opadł…

Nie. Entuzjazm nie opadł. Przynajmniej u mnie. W tej chwili mój model dostał czarny podkład, choć nie po całości. Zostały drzwi, które dosłownie przed chwilką wkleiłem i płyta osłaniająca spod kabiny. Dziś przyszedł też kolorek.  Postawiłem na Hatakę C060 USMC SAND. Co z tego będzie? Przekonamy się w weekend. Przy okazji przeglądania znanego serwisu aukcyjnego, natrafiłem też na to, co na ostatnim zdjęciu. Może uda mi się z tego ulepić coś fajnego🤔🤔🤔

IMG_20230328_200718195~2.jpg

IMG_20230328_200900733~2.jpg

IMG_20230328_201023542~2.jpg

IMG_20230328_201504467~3.jpg

IMG_20230328_201743884.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, makinen napisał:

Jakiś pomysł na tego M1151? Czy Ty może dziś kupię komplet kół DEF do niego w Martoli? 

Nie. Kół nie kupowałem i raczej nie będę kupował. Pomysłów też za bardzo nie mam. Model mi się spodobał, więc go kupiłem i pewnie złożę go, takim, jaki jest w pudełku. 

Edytowane przez Robbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się będziesz za niego zabierał, to daj  znać- jest tam trochę do przeróbki, żeby to przypominało oryginał. Koła polecam, bo Academy koncertowo zepsuło zawieszenie i do tego dało beznadziejna koła o za małej średnicy, co jeszcze potęguje efekt, o którym wspomniałem. Da się z tego wybrnąć, ale trzeba wiedzieć jak- chałupniczo, półprofesjonalnie i profesjonalnie. Jakkolwiek w każdym z przypadków z zestawowymi kołami będzie lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, makinen napisał:

Jak się będziesz za niego zabierał, to daj  znać- jest tam trochę do przeróbki, żeby to przypominało oryginał. Koła polecam, bo Academy koncertowo zepsuło zawieszenie i do tego dało beznadziejna koła o za małej średnicy, co jeszcze potęguje efekt, o którym wspomniałem. Da się z tego wybrnąć, ale trzeba wiedzieć jak- chałupniczo, półprofesjonalnie i profesjonalnie. Jakkolwiek w każdym z przypadków z zestawowymi kołami będzie lipa. 

W sumie to się możecie wannami wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłoczeń pewnie nie. Klimy mam jeszcze jakieś zapasowe, to Tobie dorzucę...

Ale przetłoczenie powinno być na blasze od Tomka od 1165? Konwersji nie ruszałem...

Edytowane przez mandrivecs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, makinen napisał:

Jakiś pomysł na tego M1151? Czy Ty może dziś kupię komplet kół DEF do niego w Martoli? 

Oto efekty malowania, z których średnio jestem zadowolony. Maskowanie kloszy reflektorów niestety zawiodło i trzeba będzie pędzelkiem poprawiać.

IMG_20230329_194249105~2.jpg

IMG_20230329_194426818~2.jpg

IMG_20230329_194531729~2.jpg

IMG_20230329_194649613~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.