Jump to content

P47N Tunderbolt


artus750
 Share

Recommended Posts

Ładnie sklejony i pomalowany. Ale to chyba najgorszy model Thunderbolta jaki widzialem. No takich linii podziału to nie wymyslił nawet Matchbox. Te dziury są chyba po skupionym ostrzale artyleryjskim. W ogóle on nie przypomina Thunderbolta! Kiedyś dla jaj sprawdziłem z planami w sklepie HobbyBossowskiego Thunderbolta i był idealny,i miał normalne linie. Aha...ładnie że zaszpachlowaleś i wyszlifowaleś miejsca styku z kadłubem...ale stykło by wytrasować tam te rowy marianskie. Brawo za model, bo Twoje wykonanie wygląda naprawdę swietnie.

Link to comment
Share on other sites

Pięknie położony metalizer i całkiem dobrze ułożona kalkomania. Ogólnie trochę jak dla mnie zbyt czysty, ale ogólnie wykonaleś kawał dobrej roboty.

 

Pozdrawiam

Kornik

Link to comment
Share on other sites

Dla uzyskania właściwego efektu lustrzanego chromu polecałbym Ci jednak Chrome Alclada i czarny podkład pod niego tej samej firmy. Wtedy będzie się błyszczeć jak na amerykańskich filmach

Link to comment
Share on other sites

Sądzę zę do Trucków sie raczej nie nadaje bo tam musi byc chrom który wygląda jak lustro , a ta farbka na moim modelu to silver chrom z model master i ona bardziej oddaje wygląd blachy na amerykańskich samolotach z II wojny swiatowej. Na tym modelu nie robiłem śladów eksplatacji ponieważ chciałem zeby wyglądał jak nówka prosto z fabryki bo ładnie się błyszczy. Teraz będę zaczynał Bf109 G-6 1\72 i w nim najpierw nałożę presheading aerkiem (tylko linie podziału blach i rózne zakamarki gdzie dostaje się brud ,a następnie na to trysnę kamuflaż i na liniach powstanie jakby cień ,delikatny brud cos w tym stylu mam nadzieje ze się uda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.