Skocz do zawartości

Fouga 'Magister' CM.170


Floki

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na galerię gotowego modelu.

Relacja tutaj: 

 

Krótkie podsumowanie. Model w porządku (dobre spasowanie), malowanie takie sobie (wina wykonawcy czyli moja), a kalkomanie rozjechane (tu wina Mistercrafta, ale jakbym wcześniej dokładnie zlustrował arkusze, to wtedy mógłbym wybrać inny wariant kolorystyczny).

 

Ji1Z43q.jpg

 

pj8OSWy.jpg

 

6oaUfkd.jpg

 

6JTnFU9.jpg

 

1qODVIM.jpg

 

mzYUx23.jpg

 

pNu31mv.jpg

 

1NHIvOK.jpg

Edytowane przez Floki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie i poprawnie sklejony model samolotu z usterzeniem inż. Rudlickiego! 

 

Kalki mistercrafta już tak niestety mają... 

 

Sam teraz na niego nabrałem ochoty, ale niestety kolejka do sklejenia długa, a czasu i zapału coś mało ostatnio...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wygląda na poprawnie sklejony. Mam wrażenie, że modelowi brakuje generalnie wheteringu ale tak naprawdę może ja go nie widzę bo Twoje zdjęcia najlepsze nie są. Widzę, że chcesz pokazywać zdjęcia i podejrzewam że to coś na czym stoi model ma być chyba płaszczyzną lotniska więc masz ciąg we właściwym kierunku. Zajrzyj może do linku poniżej i przeczytaj mój wpis w jednym z wątków. Może coś z moich prostych "pomysłów" wykorzystasz robiąc samemu zdjęcia. Pamiętaj o jednej rzeczy. Światło słoneczne nie jest pomocnikiem w fotografowaniu modeli.

https://modelwork.pl/topic/50816-jak-1-m-zts-plastyk-172/page/2/#comment-929946

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Endrju napisał:

Model wygląda na poprawnie sklejony. Mam wrażenie, że modelowi brakuje generalnie wheteringu ale tak naprawdę może ja go nie widzę bo Twoje zdjęcia najlepsze nie są. Widzę, że chcesz pokazywać zdjęcia i podejrzewam że to coś na czym stoi model ma być chyba płaszczyzną lotniska więc masz ciąg we właściwym kierunku. Zajrzyj może do linku poniżej i przeczytaj mój wpis w jednym z wątków. Może coś z moich prostych "pomysłów" wykorzystasz robiąc samemu zdjęcia. Pamiętaj o jednej rzeczy. Światło słoneczne nie jest pomocnikiem w fotografowaniu modeli.

https://modelwork.pl/topic/50816-jak-1-m-zts-plastyk-172/page/2/#comment-929946

 

Dzięki z dobre rady. Na początek pomyślę o czymś większego formatu na tło. 

ps. Nie mylisz się co do braku weatheringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkością tła nie szalej. Ja zaczynałem od większego arkusza, który później ciężko było dobrze ułożyć na biurku. W praktyce okazało się że mniejszy jest OK. 

 

11 minut temu, Floki napisał:

ps. Nie mylisz się co do braku weatheringu.

Ty mi powiedz czy się mylę. Ja napisałem że mam wrażenie więc zakładałem że mogę się mylić. Jeśli weathering jest i Tobie się tak podoba to jest OK. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.