Jump to content

bart207skw

Members
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by bart207skw

 1. co do tematyki to lotnictwo po IIwś. a co do humbrola. maluje nimi. widziałem lakiery i gotowe washe i mogę je łatwo kupic stad moje pytanie. bardziej chodziło mi aby w modelu zrobić czarne linie podziału blach niż jakiś ambitny wash.
 2. myślę o polakierowaniu modelu lakierem humbrol satin oraz zrobienia washa czarnym humbrolem. czy to dobry pomysł? czy to są dobre produkty do pędzla? ewentualnie jaki zestaw polecacie (lakier plus wash czarny na pędzel)
 3. http://www.sagittarius3d.pl/?64,su-7-kalka-1-72
 4. a ja mam pytanie z innej beczki. czy zbiorniki paliwa z f-16 będą pasowały jako zbiorniki podwieszane do ah-64d apache?
 5. sagitarus3d ma fajny zestaw kalek do su-7
 6. wielkie dzięki dla TYTUSA za kalki i za zaangażowanie w temat kalek. wielkie dzięki i szacunek.
 7. witam. poszukuje kalek 1/72 do puszczyka z ROTOR Decal. mogą być tez kalki do wersji bezzałogowej. cena do uzgodnienia. może chociaż ktoś ma resztki?
 8. jakiej produkcji są te kalki?
 9. A INSTRUKCJA JEST NA MODELWORKU CHYBA NAWET ALBO MOŻNA MI NA MAILA PODESŁAĆ
 10. witam serdecznie jestem zainteresowany kupnem kalek do ec 135 lpr dwie sztuki w skali 1/72 ewentualnie pozostałe na śmigła tez w 1/72 czy może są jakies kalki na puszczyka ale w 1/72 -mogą byc te przeskalowane z 1/48.
 11. witam. czy temat kalek jeszcze w ogóle istnieje. pytam bo nigdzie nie można już kupić kalki do ec-135 z LPR.
 12. Dzięki SOLO za info. pasty nabyłem, wypolerowałem i w szoku jestem jaki można uzyskać efekt. teraz żadne oszklenie mi nie straszne.
 13. witam. prosze o podanie nazw past polerskich tamiya. ktora kiedy polerowac.
 14. kupie oszklenie do tego modelu. jeśli ktoś ma zapraszam.
 15. zrobiłem tak: do farby wlałem rozcieńczalnik wamod. wlałem tyle ze z farby zrobiła się woda. może d.. nie urywa ale jest lepszy efekt niż wyjściowy. tylko malowałem parokrotnie pędzlem typu miotła - delikatne włosie. dużo dłużej schnie.
 16. PYTANIE CO DO AH-1. BĘDĄ NOWE KALKI DO NICH? TZN NOWE NOWE I NOWE STARE (NOWA JAKOŚĆ)? PRZEPRASZAM ZA DUŻE LITERKI ALE ZA PÓŹNO SIĘ ZORIENTOWAŁEM, ZE PISZE DUŻYMI
 17. a co do kalek to już prawie kupiłem jednego apache ale miał przesuniętą gwiazdę względem białego koła w wersji izraelskiej
 18. można mig-19s - jest w zapowiedziach. i interesuje mnie jeszcze ec-145. oczywiście oba w 1/72. i takie pytanie czy planowana jest ah-1t cobra w barwach mistercraftu? obecnie to aeroplast.
 19. dziękuje za info.
 20. witam. taki mam problem z humbrolm nr 11 -- srebrna. wróciłem do modelarstwa po dłuższym okresie czasu. z szafy powyciągałem stare farby i o diwo paroletni humrol 11 działał idealnie -ale się skończył. kupiłem nowy (ten z nalepka na pokrywce) z początku było ok. teraz farba zrobiła się jakaś taka siwa i maluje w sposób taki: srebro z siwym i wygląda to jak mgiełka. można jakoś farbę uratować czy kupować nowa?
 21. to co w temacie - zapraszam. kupie tez cobre z matchbox.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.