Jump to content

bart207skw

Members
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bart207skw last won the day on February 19

bart207skw had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Location
  Skwierzyna/Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam. prosze o podanie nazw past polerskich tamiya. ktora kiedy polerowac.
 2. kupie oszklenie do tego modelu. jeśli ktoś ma zapraszam.
 3. zrobiłem tak: do farby wlałem rozcieńczalnik wamod. wlałem tyle ze z farby zrobiła się woda. może d.. nie urywa ale jest lepszy efekt niż wyjściowy. tylko malowałem parokrotnie pędzlem typu miotła - delikatne włosie. dużo dłużej schnie.
 4. PYTANIE CO DO AH-1. BĘDĄ NOWE KALKI DO NICH? TZN NOWE NOWE I NOWE STARE (NOWA JAKOŚĆ)? PRZEPRASZAM ZA DUŻE LITERKI ALE ZA PÓŹNO SIĘ ZORIENTOWAŁEM, ZE PISZE DUŻYMI
 5. a co do kalek to już prawie kupiłem jednego apache ale miał przesuniętą gwiazdę względem białego koła w wersji izraelskiej
 6. można mig-19s - jest w zapowiedziach. i interesuje mnie jeszcze ec-145. oczywiście oba w 1/72. i takie pytanie czy planowana jest ah-1t cobra w barwach mistercraftu? obecnie to aeroplast.
 7. dziękuje za info.
 8. witam. taki mam problem z humbrolm nr 11 -- srebrna. wróciłem do modelarstwa po dłuższym okresie czasu. z szafy powyciągałem stare farby i o diwo paroletni humrol 11 działał idealnie -ale się skończył. kupiłem nowy (ten z nalepka na pokrywce) z początku było ok. teraz farba zrobiła się jakaś taka siwa i maluje w sposób taki: srebro z siwym i wygląda to jak mgiełka. można jakoś farbę uratować czy kupować nowa?
 9. to co w temacie - zapraszam. kupie tez cobre z matchbox.
 10. to co w temacie - zapraszam.
 11. kupie kalki: - ec 135 lpr - mi-2 techmod dołączone do modelu mi-2 z ariex promodel, - broszurkę intech z kalkami do polskich śmigieł, - kalki z intechu do mi-2 z ich zestawów ale te drukowane przez intech. interesują mnie tez kalki robione na zamówienie - jeśli kogoś znacie napiszcie.
 12. kupie oszklenie do modelu italeri jedno i dwumiejscowej wersji.
 13. kupie to co w temacie. może być tez do wersji jednomiejscowej, jednak priorytet to wersja dwumiejscowa. okazjonalnie tez kupie zestaw Pavla z podwieszanymi zbiornikami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.