Jump to content

bart207skw

Members
 • Posts

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

bart207skw last won the day on May 3

bart207skw had the most liked content!

Reputation

162 Excellent

Personal Information

 • Location
  Słubice/Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie. Jak to zrobić żeby wyszło i żeby nie oszukiwać?
 2. W sumie nie powinno się wchodzi drugi raz do tej samej rzeki... Miałem już nie robić tygrysa z MC. w końcu zrobile4m już Kangaroo Tiger... Ale jednak. To dzięki wymianie modeli Staryfajter1954. Obiecałem, ze zrobię to robię. Jak na ta chwilę mam wrażenie ze kadłub jest lepiej spasowany od tego z Kangura. Wersja oczywiście niemiecka. Z rzeczy do dorobienia - tylko dekielek na wirnikiem - reszta z pudła. na ta chwile model powstaje w przerwach na schnięcie farby na vintigowym lynxie.
 3. no to jadę dalej. wróciłem do punktu wyjścia - owiewka przyklejona, poszpachlowane. teraz już tylko malowanie zostało. oczywiście tylko pędzel i farby olejne humbrol i revell.
 4. modele wystawiam na znany portal aukcyjny.
 5. Witam. Z racji innych projektów ten na pewno nie będzie skończony. Prędzej kalki wykorzystam do modeli np italeri niż zrobię kolejnego mistercrafta - akurat jeśli chodzi o ten śmigłowiec - tym bardziej, że mam już trzy sklejone. W planach inne śmigłowce mi-8, tygrys i mi-4 - oczywiście z MC. Tak wiec na zbyciu mam trzy kompletne zestawy ramek tego śmigłowca - zapraszam chętnych - może i jakieś kalki się znajda.
 6. moge prosic o mini recenzje tego kleju do oszklenia? znam clearfix? obecnie używam mikroscale do oszkleń, ale nie do końca spełnia moje oczekiwanie. jaki jest ten klej?
 7. kitech - wiem ze mi-24 z kitecha to kopia italki. natomiast cobrę t widziałem i dotykałem osobiście w airfixie. wydaje mi się, że też apache airfixa jest ten sam co w kitechu. kitecha mh53 sea dragon to tez kopia italki. ah-1z to pomniejszony chyba zestaw ah-1z z italki 1:48. natomiast kompletnie nie wiem czyja kopia sa śmigłowce tygrys z kitecha. kitechowy tygrys i cobry są mniejsze wymiarowo.
 8. poza tym trzeba sobie dorobić dekielek nad wirnikiem głównym.
 9. dokładnie nie ma go - ja miałem w złomie tą część z zestawu kitech. Tak samo jak bocznej anteny. Tez jej nie dorabiałem. proszę obejrzeć cały warsztat. Tam są pokazane wszystkie babole zestawu. Generalnie to marna kopia zestawu italeri. Kalki propnuje czys polakierować bo się jednaj rwą. Miłej walki z materią.
 10. Witam. Coś ostatnio mało czasu mam. Ale cos tam podłubałem. Szklarnia była już wstawiona i pomalowana, ale znalazłem jeszcze wnętrze z airfixa i postanowiłem je podmienić w modelu. na chwile obecną wirniki prawie zrobione, wymienione wnętrze na te z airfixa. jest fajniej, choć i tak będzie mało widać mimo dobrego przeszklenia. Powód - oszklenie działa jak soczewka. na zdjęciach stan obecny. Ale widzę już światełko w tunelu. Boje się jeszcze tylko starych kalek techmodu...
 11. Mała aktualizacja warsztatu. Model cały posklejany. Części białe- novo, części szare-airfix, części ciemne-zts plastyk. Teraz już tylko malowanie, kalki, lakier i wash.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.