Jump to content

bart207skw

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bart207skw last won the day on October 2 2019

bart207skw had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Słubice/Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam 1/72 szukam kalek i resztek(nie musza być kompletne) do śmigłowców: westland lynx (navy i army), ah-1 cobra g/q/s/t/w śmigłowiec tygrys (szczególnie napisów: armee de terre) kalki mogą być rożnych producentów poza plastyk i aeroplast; o dziwo mistercraft może być.
 2. może nie do końca w temacie ale iryda, orlik, bielik...
 3. przepraszam wszystkich za fake news. do zamknięcia.
 4. https://antykwariatdomowy.pl/pl/p/Wojciech-Butrycz%2C-Polskie-smiglowce-wojskowe%2C-album-z-kalkomania/3172 tutaj to cudo znalazłem sam kupiłem - wyświetla się nadal jako dostępne więc pewnie jeszcze jest.
 5. już nabyłem w Martoli - tylko o jeden dzień za szybko i nie załapałem się na Black Friday. ale to prezent od teściowej pod choinkę.
 6. TO CO W TEMACIE. NAJLEPIEJ STRAŻ GRANICZNA LUB TRANSPORTOWY . A CZY Z WERSJI TRANSPORTOWEJ Z WYPRASEK MOŻNA NP ZROBIĆ STRAŻ GRANICZNĄ? A CZY JEST TEN MODEL DOSTĘPNY GDZIEŚ W SKLEPIE?
 7. próbowałem dowiedzieć się telefonicznie kiedy będzie premiera śmigłowca tygrys - w końcu to przepak Aeroplast. ale nic ciekawego nie usłyszałem - raczej odpowiedz wymijająca w stylu - będzie, 😞...
 8. może źle się wyraziłem. generalnie lista dotyczyła śmigłowca westland. błędy w kalce (brak niektórych elementów widocznych na instrukcji) - brak łopat śmigieł (tych odpowiednich). i czasem z uwagi na jakość ich starych kalek proszę o dosłanie nowych jeśli nie mam czym zastąpić kalek pudełkowych. takie to problemy. ale generalnie moja miłość do mc nie cierpi na tym.
 9. a tak na marginesie bardzo podobają mi się twoje wiatraki. dzięki za opinie w kwestii lynxa. następny model będzie polakierowany satinem i zrobiony wash. myślę ze będzie fajniej wyglądał teraz sklejam uh-1h z mc - tez dużo roboty i szlifowanie, szpachel. zobaczymy co wyjdzie. a co do mc to czekam na paczkę od nich bo mam ich troch modeli i zrobiłem zbiorcza listę tego co brakuje i gdzie. zobaczymy co przyjdzie.
 10. medievac: https://mistercraft.eu/pl/strona-glowna/318-d-80-uh-1d-medevac-172-.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.