Jump to content

bart207skw

Members
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bart207skw last won the day on March 28 2020

bart207skw had the most liked content!

Community Reputation

124 Excellent

Personal Information

 • Location
  Słubice/Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgodnie z życzeniem większe zdjęcia. Cena modelu 26,90 i myślę ze cena do jakości jest ok. Sam model tyłu nie urywa. ale to taka typowa jakość MC. Zresztą to przepal Aeroplastu, który jest kopia Italeri Mam wrażenie, iż te antenki są za grube - za mało subtelne - te z przodu. Pierwsze wrażenie - mam w ręku MC. In plus: kalki, oszklenie (matowo przejrzyste, z ząbkami) In minus: np. wnęka na rakiety nie posiada w sobie żadnych przetłoczeń - w odróżnieniu od Italeri... Ogólna średniość i ciężkość zestawu - model italeri wydaje się wizualnie delikatniejszy.
 2. Ja to pędzlem maluje. wiec akurat podwozia nie będę zakrywał. Przy aero faktycznie podwozie byłoby na końcu…
 3. Postęp prac... pokombinowane to tylne podwozie powozie zarówno w oryginale jak i w modelu - ale co się dziwić w końcu to Francuzi...
 4. witam. tak w ramach porządku. już zamówiłem. Gniotliwie wygląda ale może uda się cos z nim zrobić … ciekawe kalki.. https://allegro.pl/oferta/model-f-117a-night-hawk-1-72-mistercraft-10579305773
 5. preszajdingu nie robiłem. Musze cos dopiero kupić. myślęsle o mr. surfacer 1200. a to jest pierwsza warstwa farby docelowej. ale mocno rozcieńczonej. będzie kilka warstw. będzie ok. jak maluje pędzlem nie mogę od razu malować farbą prosto z pudla bo wyjdzie słabo.
 6. Fakt pomysł aeroplastu/MC z tymi dziwami bocznymi jest faktycznie fajny. Ale: drzwi italki dają się przesuwać i poza tym maja nity, a drzwi w MC są płaskie. Sam robiłem takie przymiarki w tym modelu. Drzwi z Mc są grubsze i nie wygląda to zbyt dobrze na modelu Italki.
 7. ma się wcale... wnętrze zupełnie inne - w mc fantasmagoria. w italeri tak jak powinno być. (chodzi o kształt tablicy rozdzielczej, ławek, foteli),. w mc jest uproszczony tylny i przedni wirnik. uproszczona osłonalona silnika - np brak kratek na bokach. zły kąt ugięcia przedniego oszklenia w modelu mc, dziubek trochę inny. i model mc stoi prosto na płozach a italka niżej siedzi na tylnej części płóż jak z wymiarami nie wiem , ale oba model sa chyba identyczne w długości. jednak te wszystkie minusy mimo wszystko jakoś nie powodują i mnie niechęci do modelu
 8. dzięki za ocenę. będę pamiętał następnym razem o zmianie. i taka mała zagwozdka. nigdzie tego nie zlazłem na żadnym zdjęciu z neta, ale w moim modelu szyby w drzwiach przesuwanych jedna jest delikatnie szersza od drugiej. natomiast w modelu uh-1d iraquis tez italki z tymi samymi kalkami już w drzwiach są dwie takie same szybki...
 9. te wydechy nie sa skopane - tylko zestaw italki ma wersje wcześniejsza a te wyloty są z późniejszych wersji. na mw jest moja cobra z Tajwanu ale nie taka mniamuśna jak ta.
 10. poniżej zdjęcia modelu skończonego w święta. model prosto z pudla, malowany pędzlem. kalki zestawowe, ale nigdzie nie znalazłem modelu w tym malowaniu wiec postanowiłem zrobić. kalki super, ale ciężko się nakładały, z uwagi na skomplikowane kształty i wielkość(np. kalkę na dziobie musiałem nacinać i kłaść na zakładkę). zapraszam do oglądanie i komentowania.
 11. oglądam. sam mam sklejonego twego miga... będę podpatrywał
 12. witam. po skończonym śmigłowcu czas na jakiś samolot. padło na przepak hellera Rafale A. model ma kalki do wersji późniejszych a nie do prototypu jaki jest w wypraskach. ale co tam jadę prosto z pudła i akurat te szczegół nie jest dla mnie ważny... Sam model to heller. wypukłe linie podziału. spasowanie w miarę. inbox już po poćwiartowaniu ramek. zdjęcia ponad godzinnego sklejania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.