Jump to content

bart207skw

Members
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bart207skw last won the day on March 28 2020

bart207skw had the most liked content!

Community Reputation

93 Excellent

Personal Information

 • Location
  Słubice/Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WITAM. Przedstawiam efekt mojego dłubania świąteczno-noworocznego. model każdy zna wiec nie będę się nad nim rozwodził. kalki armycast. tutaj w barwach armii Tajwanu. farby Hataka z linii Blue (mój pierwszy raz z akrylami wiec proszę o wyrozumiałość - malowane pędzlem), ammo mig(wydechy, działko). całość lakierowana akrylowym lakierem humbrol satin - również pędzel. część uzbrojenia adoptowana z AH-1T z Mistercrafta. czekam na opinie te pozytywne jak i krytyczne - ale konstruktywne. miłego ogładania
 2. normalnie CCCP, czyli czarne w czarnym z czarnych poganiane
 3. witam. mam prośbę do forumowiczów. chodzi mi o jakieś zdjęcie wnętrza śmigłowca tygrys. w necie nic spęczanego nie ma. instrukcja z italeri jest jakaś dziwna kolorystycznie jeśli chodzi o wnętrze. a revella cala czarna.
 4. na ta chwile nie. ale kończę jeden projekt i myślę, ze powoli zacznę w nim dłubać. miałem go zacząć z początkiem tycznia ale z różnych przyczyn będzie chyba z początkiem lutego.
 5. Dlatego trzeba rzebic w tym co jest i jakie jest.
 6. najpierw jeszcze przed tą italka/aeroplastem/mistercraftem bylo to: Eurocopter P.A.H.2 model do sklejania Revell 04488 (mojehobby.pl) ale to byl slaby model raczej sylwetkowy. a ten jest najlepszy: EUROCOPTER TIGER UHT/HAP model do sklejania Revell 04485 (mojehobby.pl)
 7. Aeroplast tm to samo. tylko chyba oszklenie ma mniejszy zadzior po ramce. poza tym są wypraski jeszcze maszyny testowej/prototypowej (tu mogę się mylić) - nie takiej jak się faktycznie pojawiła HB - o niebo lepiej ale z uproszczeniami. najlepszy jest revell - ale niedostępny. pozostaje kitech - ale on jest jakby 1/100 - jest mniejszy.
 8. wiec wyszło tak, iż mino paru rozgrzebanych projektów zapragnąłem kontaktu z samym plastikiem. i oto efekty: - sklejony główny wirnik nie bez problemów. - tam trzeba wszystkie wypustki do mocowania łopat spiłować do zera aby cos wyszło. - kadłub złożony na sucho tasiemka. - już widać ile będzie piłowania - reszta kadłuba się zgrywa. - skleiłem ze sobą dwie osłony - jedna wirnika jest w miarę ok. ta od wylotów gazów tragedia. szpachel i piłowanie. - kółka jak widać - każde inaczej odlane - dobrze, ze mam dwa zestawy to poparuje pod katem wyglądu. - skleiłem tez skrzydł
 9. i to jest kwintesencja Mistercrafta co do kalek to maja one mocny klej i trzeba długo moczyć. duże kalki mimo wszystko maja tendencje do pękania, pomimo dobrego filmu. co do brakujących kalek zadzwoń do MC (maila nie pisz) i powiedz ze w pudełku ich nie było.
 10. powiem. tak. generalnie niby kopia, ale parę elementów jest na ramce przestawionych. po wstępnych przymiarkach wiem ze jest dużo gorzej spasowany niż oryginał.
 11. wypadałoby zrobić wpudłoks. posiadam dwa zestawy tego śmigłowca. z rożnymi kalkami - atak naprawdę kalki są te same różnią się tylko numerem taktycznym maszyny w armii. wszystkie 4 zestawy maja podobne kalki. sam zestaw jest kopią zestawu italeri. generalnie jest to to samo, parę części przestawionych na ramce względem oryginału. model wygląda ciekawie. jednak jak to zwykle bywa nie wszystko jest w zestawie. brak np. pocisków TRIGAT do wersji niemieckiej. myślę o wersji niemieckiej lub australijskiej. mam tez kilka części z pozostałości po modelu kitech. oraz
 12. tym MI-2 mam takie poczucie jako fan Mistercrafta, ze Mistercraft strzelił mi z liścia w twarz. po co takiego gniota sprzedawać? tym bardziej pakować w to powiększone kalki z wersji 1/72 tegoż. przecież przekonywają już modele aeroplast. nie mogliby mi-2 tak na nowo z nowymi kalkami przepakować? no właśnie może ktoś wie co dziej się z modelami Aeroplsta mi-2, m-28 bryza, puszczyk? ktoś to kupił? ?
 13. już zgłosiłem swoje uczestnictwo w projekcie.
 14. zgłaszam się z takim projektem. nie wiem jeszcze która wersja będzie kamuflażu. wersja raczej z pudła. start projektu planuje na początek stycznia, może szybciej. zależy kiedy skończę obecne modele będące na warsztacie.
 15. ja nosze okulary, wiec proszę o wybaczenie. dziś porobię fotki i się zgłaszam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.