Skocz do zawartości

M4A1 Sherman 1:35 Tasca


Tomek Mroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak: widzę zacieki na wierzy kadłuba, model świeci się jak psu...wiadomo

Niestety nie tylko na wieży, ale na całym pojeździe. Poza tym, stanowczo za gruba warstwa farby... Co do kwestii merytorycznej się nie wypowiem bo to nie mój temat, ale pod względem wykonania, schludności i estetyki jest sporo do poprawy... Głowa do góry i walcz z innymi modelami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada kup cleanlux zmyj farbę popraw wszystkie niedociągnięcia w budowie i odstaw go na półkę do czasu aż kupisz areo .

A moim zdaniem, nałoż na niego wash, nastepnie suchy pędzel. Ubrudź układ jezdny suchymi pastelami, pigmentami i nie trzeba wówczas malować go na nowo, a sam zobaczyć, że model zupełnie inaczej będzie wyglądał.

Jeżeli malujesz pędzlami, to na Boga zostaw farby olejne i przerzuć się na akryle. Jak już malujesz to staraj się rozcieńczać farbę i maluj model choćby cztery razy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada kup cleanlux zmyj farbę popraw wszystkie niedociągnięcia w budowie i odstaw go na półkę do czasu aż kupisz areo .

A moim zdaniem, nałoż na niego wash, nastepnie suchy pędzel. Ubrudź układ jezdny suchymi pastelami, pigmentami i nie trzeba wówczas malować go na nowo, a sam zobaczyć, że model zupełnie inaczej będzie wyglądał.

Jeżeli malujesz pędzlami, to na Boga zostaw farby olejne i przerzuć się na akryle. Jak już malujesz to staraj się rozcieńczać farbę i maluj model choćby cztery razy. Pozdrawiam!

 

Mierzu - to nie jest emalia tylko hobby color

TomaszDudek - na aero to chyba z 5 lat jeszcze musiałby czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany niechlujnie, zbyt gruba warstwa farby. Moje pytanie jest takie gdzie ty widziałeś osprzęt saperski z aluminium bo twój pomalowany tak wygląda. Prosty przykład jak można spartaczyć model bardzo dobrej firmy. A ślady eksploatacji to sobie podaruj, najpierw naucz się porządnie malować modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany niechlujnie, zbyt gruba warstwa farby. Moje pytanie jest takie gdzie ty widziałeś osprzęt saperski z aluminium bo twój pomalowany tak wygląda. Prosty przykład jak można spartaczyć model bardzo dobrej firmy. A ślady eksploatacji to sobie podaruj, najpierw naucz się porządnie malować modele.

 

umiem malować to jest mój leopard, stare zdjęcia model jest brudny (zdjęcia brudasa dam jutro)

 

de17484b4c131462.jpg

 

c69b192c39ff9cf6.jpg

 

9aeb14eb0d3b0cd5.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten ci wyszedł o niebo lepiej, ale MG dalej aluminiowy. To po pierwsze a po drugie nie obrażaj sie tyko weź sobie rady kolegów do serca, a następnę modele będą lepsze, bo póki co to kasa za Shermana Tasci nie mała i wyrzucona w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten ci wyszedł o niebo lepiej, ale MG dalej aluminiowy. To po pierwsze a po drugie nie obrażaj sie tyko weź sobie rady kolegów do serca, a następnę modele będą lepsze, bo póki co to kasa za Shermana Tasci nie mała i wyrzucona w błoto.

 

humbrol 53 się zepsuł

 

ja za niego ani grosza nie dałem

dostałem w prezencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej odpowiedni do malowania amerykańskich kamo jest H 155 Oliv Drab, a nie jest to ważne czy ten model kupiłeś czy dostałeś. Ważne jest że nie przyłożyłeś się do tego modelu. A wszelkiego rodzaju osprzęt saperski i km ja maluje humbrolowskim Gun Metalem metalizerem. Po wyschnięciu jego i przeciągnięciu miękim pędzelkiem jest piękna oksyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest "zalany", widać na nim pełno zacieków, w niektórych miejscach jest nie pomalowany! Na płycie silnika widać, że jakaś warstwa farby odeszła, a Ty ją tylko zamalowałeś! Ale już dosyć takiej opinii, jako fan hamerykańskiej pancerki mówię, że to jest TRAGEDIA! Widzę, że lepiej Ci idzie w nowoczesnej pancerce i najlepiej zrobisz jak w niej pozostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.