Skocz do zawartości

28.08.2008 r.


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A w której wersji malowania (i w jakiej skali)? Bo ostatnio wróciła z remontu i ponoc ma nieco zmienione malowanko w porównaniu z poprzednim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu tego nie widać ale na żywo wszystkie, dosłownie wszystkie kalki na tym modelu srebrzą z odległości 2 metrów. Co do Zlina to popieram - Kol. duders jak najbardziej musi wrzucić więcej zdjęć.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka patyków:

Ale wcale nie są podobne do mnie... Szybowce prezentują się ciekawie, rzadki temat na forum. Nie widziałem jeszcze w galeri żadnego szybowca, za to masz duże . Po głowie chodzi mi w dalszej przyszłości Wilga z szachownicami.

Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zainicjowałem ten temat czuję się wywołany do tablicy.

Może faktycznie zrobić z tego projekt grupowy.

Proponuję zmianę tematu, ponieważ Święto Lotnictwa już za nami.

Faktycznie szybowce to omijany temat,więc prezentuję swoje patyki:

8ba60241dba60650.jpg

21a807251dafecd8.jpg

664197c9a1f264f9.jpg

8aa70ec61d39ae74.jpg

127cbadd1d0c1be8.jpg

f7c321f716e60ab4.jpg

a6fe450117681637.jpg

Całe moje szybowisko:

e9ce061ba477ec33.jpg

Oczywiście wszystkie szybowce w skali 1/48 firmy Ardpol.

Pozdrawiam wszystkich miłośników biało -czerwonej szachownicy.

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobił nam sie super temacik, przy okazji spotkają sie Ci, którzy siedzą w temacie poloników, to i podpytac o to i owo można

Chyba faktycznie KRYSTEK powinieneś temat zmienić.

Tymczasem od siebie dorzucę coś prezydenckiego (Italeri 1:72)

e44d06e74e0d21d7.jpg[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie jak to zrobić najlepiej:

- zmienić tylko temat np. na ,,Polskie Skrzydła,, i pokazujemy swoje modele w galerii,czy przedstawiamy to co na warsztacie oczywiście w odpowiednim dziale.Bo chyba jednodniowy temat Święta Lotnictwa nie był trafiony.

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie jak to zrobić najlepiej:

- zmienić tylko temat np. na ,,Polskie Skrzydła,, i pokazujemy swoje modele w galerii,czy przedstawiamy to co na warsztacie oczywiście w odpowiednim dziale.Bo chyba jednodniowy temat Święta Lotnictwa nie był trafiony.

Krystek.

No właśnie, wrzucamy do tematu to co mamy na półkach z szachownicami czy startujemy z czymś nowym? Gotowe czy jakiś warsztat, przydałoby się jakoś to uporządkować.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki gotowych modeli na pewno, a czy wrzucać też te z warsztatu... sam nie wiem. Żeby temat się za bardzo nie zamazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, warsztat zamuli temat, przykleiłem to i tamto, pomalowałem, sido... zaczną się pytania - a jakiej szpachli użyłeś? itp, itd i zacznie się moda na sukces Chyba tylko gotowe modele, ale w końcu jaki temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dla uporządkowania rozpocząć nowy temat,,Polskie Skrzydła,, w galerii i pokazać swoje modele.

Poprzedni temat zamknąć lub przerzucić zdjęcia gotowych modeli.

Mam ktoś coś świeżego z biało - czerwoną szachownicą lub literkami SP-......?

Kto pierwszy ten lepszy w nowym i mam nadzieję bardzo interesującym temacie.

Nie mogę być pierwszy bo cyfrówka mi padła

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.