Skocz do zawartości

[APG] - Admiralski projekt grupowy


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

mam taka prośbę ... proszę o podanie numeru burtowego pod jakim pływał Lobov i nazwę w cyrylicy (choć nie wiem czy uda mi się to wymalować w takiej malej skali)

 

"Адмирал Флота Лобов"

 

Co do numeru to bedzie trudno. Pod ta nazwa okret nigdy nie opuscil stoczni i nie ma fotek pokazujacych go z numerem burtowym . Juz jako "Україна" chyba raczej tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

-termin zakończenia - 31.12.2008

 

Chyba jednak przedłużymy termin zakończenia naszego projektu .

 

W ramach podsumowania, na 4 warsztaty mamy 2 zakończone, a z pozostałymi trwającymi relacjami wiąże duże nadzieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak przedłużymy termin zakończenia naszego projektu

to zależy co inni uczestnicy o tym sądzą Trevill zajął się modelem konkursowym a sam będę dalej pracował (do czasu ukończenia) jedynie nad Radfordem ale nie ukrywam, że styczeń od kilku lat jest dla mnie bardzo zajętym miesiącem i nie obiecuję, że dodatkowy miesiąc wystarczy mi na ukończenie modelu

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam termin. Termin nie ściana można przesunąć. Na wyścigi robicie te modele? Chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko jeśli napiszę, że projekt mógłby w tym wypadku trwać do ukończenia ostatniego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam jeszcze propozycję, żeby projekt przedłużyć, do czasu, aż nie będzie kolejnego projektu lub ustalić nowy termin.

 

Ja sam bym wziął jeszcze udział w projekcie (tym bardziej, że obiecałem ), bo w sumie swojego Spruanca zacząłem pod koniec grudnia (wcześniej nagminny brak czasu-w tym miesiącu już jest trochę lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

myślę, że z racji ponad 5 miesięcznego "milczenia na forum" ostatniego uczestnika projektu można go uznać za zakończony i zamknąć, co Wy na to?

 

w projekcie udział wzięły następujący użytkownicy i modele:

JPG wraz z U.S.S. Hyman G. Rickover - Hobbyboss 1:700

Treevill wraz z Marshal Ustinov - Trumpeter 1:700

Sebaar wraz z U.S.S. Spruance - Dragon 1:700

Jędrek wraz z U.S.S. Arthur W. Radford - Dragon 1:350

 

jak widać projekt "zdominowali" amerykańscy admirałowie i skala 1:700

 

ukończone modele można obejrzeć w galeriach:

U.S.S. Hyman G. Rickover

U.S.S. Spruance

U.S.S. Arthur W. Radford

 

jak Wam się podobało?

 

Jędrek

ps. tym samym temat myślę, że można "odkleić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie udało mi się swojego Spruance nawet zacząć . Akurat chciałem go już w lipcu, najpóźniej w sierpniu mieć skończonego [trochę dłubałem..., ale za mało żeby zacząć relacje].

 

Nie istniałaby możliwość przedłużenia APG do czasu zaczęcia nowego projektu [tj. do 1 września]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak Wam się podobało?

 

 

Ach, te wspomnienia. Spory plus tego projektu że zdobyłem nieco początkowych doświadczeń w radzeniu sobie z blaszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.