Skocz do zawartości

[S ] Modele lotnicze 1/72 vintage złom


jmx62

Rekomendowane odpowiedzi

Z żalem ale jestem zmuszony pozbyć się kilkudziesięcioletniego mojego i  syna Łuksza dorobku.

W większości modele to destrukty ale myślę że z wykorzystaniem części z ostatniego zdjęcia można niektóre z nich doprowadzić do stanu kompletności(chyba?)

Kilka modeli jest kompletnych, być może brakuje im jakiej drobnej części(antenka, działko itp.)

Wszystkie modele zostały dokładnie zmyte z warstwy kurzu co widać na zdjęciu jak suszą się w zlewie.

Zdecydowana większość była malowana pędzlem i Humbrolami tak więc nie ma problemu żeby ewentualnie zmyć np. kretem.

Ponieważ modeli jest ponad czterdzieści to myślę że chciałbym uzyskać za te antyki 85PLN. 

Dwa śmigłowce widoczne na zdjęciach już mają innego właściciela.

Propozycja dla zdecydowanych fanów vintage i zdeterminowanych pasjonatów puzzli 3D😜

W razie pytań i niejasności proszę na PW. Kwestia wysyłki do dogadania.

Zapraszam.

 

20230810_161722.jpg

20230811_095044_HDR.jpg

20230811_095129.jpg

20230811_095146.jpg

20230811_095154.jpg

20230811_095204.jpg

20230811_095216.jpg

20230811_100142.jpg

Edytowane przez jmx62
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać że sprzedaję tylko w całości, nie będę się bawił w sprzedawanie pojedynczych modeli.

 

Ewentualnie wchodzi w grę wymiana na jakiś model lotniczy 1/48 lub ostatecznie 1/72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się na weekendową noc. Może ktoś nie będzie mógł spać przy tych upałach i zajrzy na giełdę.

Istnieje oczywiscie możliwość negocjacji ceny koncowej.

Naprawdę szkoda mi je wyrzucać a wprawny modelarz może jeszcze z nich coś fajnego wystrugać.

Zaprasza.

 

Edytowane przez jmx62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2023 o 19:37, jmx62 napisał:

Zapomniałem dopisać że sprzedaję tylko w całości, nie będę się bawił w sprzedawanie pojedynczych modeli.

 

To trochę szkoda, bo ja na przykład bym kupił tylko śmigłowce.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wyłamałem i jednak rozkompletowałem nieznacznie to co na zdjęciach. Z zestawu wypadły 2 śmiglaki Kiowa i Sikorek.

Reszta dalej dostępna w całości=komplecie.

Możliwa wymiana na modele lotnicze 72 lub 48.

Zapraszam.

Edytowane przez jmx62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.