Jump to content

jmx62

Members
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Dęblin
 • Interests
  modelarstwo
 • Occupation
  emerytowany ŻZ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten Fokker F-27 to czeska Dubena i jest tutaj: https://www.scalemates.com/kits/dubena-cesky-dub-3282-fokker-f27--157591 kopernik pozazdrościć ci tych pudełek z Matchboxa, mój dorobek zamknął się czymś takim ale niestety jak poprzednio box`arty tylko zebrane z neta(nie są moją własnością)
 2. Ten Ił-2 z Krugozora to był w skali bardziej ~ 1:60, też go miałem, plastyk zielono-sraczkowaty czyli nijaki ale dawał radę trzeba było tylko dół machnąć na jakiś błękitny i było ok. Mi-2 był jak najbardziej 1:50 i to był mój pierwszy model malowany "prawdziwymi" Humbrolami, ściślej jednym jakimś szarym(nie pamiętam numeru). A niżej moje modele "co to żem je miał " kupowane w CSH na Marszałkowskiej, yyyych co to był za szał jak przyszła dostawa, kolejki jak później w stanie wojennym za kaszanką heheh Oczywiście fotki okładek nie są mojej produkcji a" jeno znajszłem" je na necie
 3. PWS-10, Wibault 70, Avia PWS-A, Mewa, PZL-42, Fokker F-VII Lublin R-XVIbis, RWD-13S. LWS-2, Bartel BM-4, PWS-16+26, Wyżeł, Schreck FB-17, Lublin R-VIII + R-XIII(lądowe wersje i wodne), RWD-17, Potez XV, XXv, XXVI, Breguet XIV+XIX, SPAD 61+51....... Kolejność dowolna
 4. Ej, ej , Panowie! Co to jest Ferdynand? Bo po mojemu to jakiś tam pojazd pancerny pochodna Elefanta czy tez odwrotnie, nie kojarzę bo to nie moja strefa zainteresowania. Ale jeśli chodziło o Bf-109F to raczej Friedrich a nie Ferdynand. no i na takim niszczycielu czołgów Marseille nie zestrzeliłby ponad 150 samolotów. Beefki były Emile, Gustawy i Friedrichy ale nie Ferdynandy. No chyba, że się mylę?
 5. Sorki, nie chciałem tak zakończyć tego tematu. Ponad miesiąc minął i nikt nic?
 6. jmx62

  F-16 1/48 Kinetic

  Nie chciało mi się szukać zdjęć oryginału ale ta zielona drabinka to jakaś taka strasznie ciężka się wydaje. Tak ma być? Sam model całkiem ok :-)))
 7. I tak oto na tym forum narodziła się nowa dyscyplina modelarska "Wycinanie części z ramek na czas". Ciekawe kiedy odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski a potem Wycin-ModelMundial? 😀
 8. Ciekawe z czego ta niebieska podpórka?
 9. Fajne ta kalki, zwłaszcza ten pomarańczowy Hellcat. Ale czy to na pewno Hellcat? Z wyglądu tak ale a nazwy to raczej ktoś chyba dał d..y Hellcat odkąd pamiętam zawsze był F6F-5 a nie F5F.6
 10. Dobrze że ten Heniek to francuzo-anglik bo inaczej ani chybi ta jedenastka by go dopadła i zerżnęła 😀 A tak na poważnie to bardzo fajne wykonanie pomimo tych pancernych szkieł.
 11. Ja bym zmienił lekarza, bo oszukuje. A tak na serio to tylko życzyć wytrwałości w dokończeniu fantastycznego projektu.
 12. A można prosić fotkę tej kolekcji Lim-ów w widoku z przodu, boku itp.
 13. Kurde, żeby klejenie szło mi tak jak matematyka😜
 14. 4+3=7 z 9 trza jedną zapałkę położyć pionowo na "minusa" et voilà a modelik całkiem sympatyczny, to nowy Airfix?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.