Jump to content

Tygrys 1 Tamiya 1:35-Panzerwreck

Gościu
 Share

Recommended Posts

i owszem bardzo przyjemny modelik.

mam tylko takie pytanie:

czy to prawda czy mi się wydaje mi że na tym zdjęciu tygrysa z przodu widać że przednia płyta pancerna w którym jest lufa (to chyba jarzmo ?)

jest chyba krzywo w stosunku do wierzy ?

wydaje mi się że jeden róg jest wyżej ?

widzę to bo mam podobny problem w swoim tygrysie którego niebawem mam zamiar pokazać.

oczywiście mój nie umywa się do tego co zrobił Rafał.

jeszcze raz gratulacje !

Poza tym numerem z lewej strony wieży patrząc od tyłu, wszystko mi się podoba. W przeciwieństwie do Twojego niewykończonego KT, ten prezentuje się świetnie, ale kwestię niedokończenia Koenigstigera wyjaśniłeś - co oczywiście jest zrozumiałe.

Chyba zostanę zoofilem, tak mi się ten Tygrys podoba. Nie wiem co napisać. Już na poziomie warsztatu wyglądał muszę to napisać i przepraszam za słowo ZAJEBIŚCIE! Gratulacje mój mentorze!

:oops:

hahahah wywinales takie cudo to sie teraz wstydz hehe

Nie ma co kopara spadla i jedynki wkulaly sie pod biurko bedzie proces o odszkodowanie ;)

Kurcze no juz sie zamykam bo naprawde model jest pocisk a tak swoja droga Rafale powiedz ze bedzie on ozdoba jakiejs fajnej winietki albo dioramki

Pozdro

to w jakim celu posiada on pokrowiec na wylocie.

zasadniczo, możnaby zapytać o wszystko, co znajduje się na czołgu, włącznie z wieżą, przecież wrak(?)

Jakiej farby użyłeś do malowania modelu?

Gunze, już raz padło to pytanie

skąd bądz z jakiej firmy

Lucky Model-Lion Roar

Kurcze no juz sie zamykam bo naprawde model jest pocisk a tak swoja droga Rafale powiedz ze bedzie on ozdoba jakiejs fajnej winietki albo dioramki Smile

Nie wiem, prawdopodobnie, ale to zapewne wykona juz ktoś bardziej zdolny ode mnie

pzdr