Jump to content

Andrzej_LK

Members
 • Content Count

  2,187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Andrzej_LK

 1. Dziękuję za dobre słowo, Lipa masz rację z tymi obiciami ale na poważniejsze zmiany już chyba za późno, zastanowię się. Model na premierze w Elblągu dostał 3 nagrody specjalne, w tym "Zacną sztukę" od IPMS Warszawa. Jak na model w którym brakuje jeszcze paru drobiazgów to chyba nieźle. Na razie zawieszam warsztat ze względu na dłuższy urlop ale pod koniec lipca zacznę produkcję piaskownicy - specjalnie dla Grzesia 🙂
 2. Trochę podciągnąłem robotę, stan na ok. 90%. Mimo to Kraz miał premierę na V Elbląskim Festiwalu Modelarskim, nawet z powodzeniem.
 3. Dziękuję za kameralną i bardzo miłą imprezę.
 4. Marudek - dla mnie jesteś mistrzem pracy od podstaw. To, co potrafisz wystrugać i pomysłowość robi wrażenie. Z drugiej strony malowanie jest przynajmniej poziom niżej. Jak mówił mój ulubiony instruktor - "tutaj jest przestrzeń do pracy". Rozjaśnienia, wash i bardziej zróżnicowane brudzenie byłyby wisienką na tym smakowitym torcie. Czekam na dalsze projekty.
 5. Ty byś takiego wystrugał od podstaw w 1:144 albo nawet 1:288 🙂
 6. Biały to niezłe wyzwanie. Kibicuję 🙂
 7. Zapraszam, z własną piaskownicą lub bez niej. A specyfiki są różne.... najlepiej działają te powyżej 40% 🙂 to znaczy woda 60 a farba 40.... czy jakoś tak 🙂
 8. Bo to królewska skala jest 😉 Grześ - piaskownica będzie specjalnie dla Ciebie 🙂
 9. To dłubię dalej. Czas na łyżeczkę 🙂
 10. Z Olsztyna przybędą dwie baby pruskie - za najlepszy model plastikowy i kartonowy w opinii Olsztyńskiego Stowarzyszenia Modelarzy.
 11. Ładnie ładnie. Czekam na rozwój sytuacji.
 12. Dla mnie rewelacja, chociaż zbliżeń nieco brak. Podziw i gratulacje.
 13. A propos tych samolotów na zewnątrz - jakby to był Hurricane z Dywizjonu 303 to pewnie kasa by się znalazła i byłby odpicowany na medal. Ale tam to komunistyczny złom rdzewieje wiec go nie żal. A ocaleją P 11, Messerschmitt i Spitfire jeśli jeszcze jest w kolekcji.
 14. Trochę mnie tu nie było. Eksperymenty, zmywanie farby i inne przygody. Na razie jest tak.
 15. Już wstaję do oklasków na stojąco ale poczekam do galerii ☺️
 16. Jego Wysokość jest piękny. Będą słupy wody?
 17. Wyniki Festiwalu oraz fotorelacja naszego klubowego kolegi Piotra T. są już dostępne na naszej stronie internetowej https://modelarze.olsztyn.pl/index.php/blog/ Dziekujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok :-)
 18. Przepraszam, tu nasze niedopatrzenie. Kolekcja to min. 3 modele powiązane tematycznie. W przypadku problemów z rejestracją proszę o kontakt z naszym informatykiem przez strone klubu na FB lub naszą stronę www.modelarze.olsztyn.pl
 19. Piękny PIĘKNY PPPIIIĘĘĘKKKNNNYYY! Prawdziwa radość dla oka i kawał kunsztu modelarskiego.
 20. Ważny szczegół - jazda pojazdami SKOT i T55 na wycieczce do Mrągowa odbędzie się tylko wtedy, gdy uczestnicy zdecydują się na dodatkową odpłatność. Za czołg jest to 30 zł (wszyscy muszą się zdecydować), za SKOTA 20 zł - minimum 20 osób. Właściciel nie zaczął jeszcze sezonu i musi przygotować pojazdy. Deklaracja udziału w jazdach jest na formularzu zgłoszeniowym modeli na naszej stronie, jeśli ktoś się już zarejestrował może edytować swoje zgłoszenie. Zapisy do środy 27.03 bo potrzeba dwóch dni na ewentualne przygotowanie sprzętu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.