Jump to content

Andrzej_LK

Members
 • Content Count

  2,261
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Andrzej_LK

 1. A tam Pantery na pewno walczyły?
 2. Mi też zabrakło środków wyrazu więc pomilczę w podziwie.
 3. Już ja je uśffinię ? TO początek dopiero z nimi.
 4. Bo te uszy są najlepsze wędzone.... w czasie wojny pewnie rarytas był. Nie wiem skąd, od kolegi dostałem, trzeba trochę te świnki dopieścić bo linie łączenia grube.
 5. Przerwa trochę dłuższa była niż zamierzałem. Tilly się maluje, obok sprawcy zamieszania.
 6. I bardzo ładny model powstał... moja pierwsza 700 nadal straszy w szafie i nie mam odwagi jej tknąć. Tym bardziej brawo.
 7. Drugi aktor - Austin Tilly. Widać, że inny kaliber ? Póki co przerwa urlopowa w warsztacie nastąpi.
 8. Na początku miało być wyciąganie czołgu z błota, ale chyba trzeba będzie skromniej. Drugi bohater już się klei, niedługo pokażę.
 9. Zaczęły się malowanki - najpierw service drab, później rozjaśnienie buffem. Oczywiście na pierwszy ogień poszli pozoranci - resoraki zawsze są serią próbną w malarni - warte stosowania. Czasem kolor wygląda świetnie na wzorniku lub w słoiczku, a w realu bywa różnie...
 10. Silnik będzie widoczny, odsłonię z obu stron. Scammell w częściach. Trochę własnego wkładu, największą przygodą było pozycjonowanie błotników.
 11. Czekałem na ten model jak na Boże Narodzenie albo przynajmniej Wielkanoc. Kiedy już zostałem szczęśliwym posiadaczem otwarłem pudełko i wydałem z siebie parę westchnień - jedne były związane z zachwytem i uznaniem, inne z rozczarowaniem, jak to zawsze bywa. Odsunąłem na bok wszystko, co na warsztacie i zacząłem dłubać. Na początek jak zawsze u mnie silnik. IBG przykłada się do silników, co zawsze mi się podobało, ale zawsze coś tam można dołożyć. Chyba pojedzie...
 12. Efekt nie będzie lepszy bo blaszki Parta do modelu Hasegawy w żaden sposób nie komponują się wymiarowo z modelem Academy.
 13. Piękny! Zasługuje na jakąś "przybrzeżną" podstawkę. Naprawdę cieszy oko.
 14. Na Dzień Ojca jak znalazł ? Fantastyczny model.
 15. Tak, w jego wykonaniu pewnie całkiem nieźle by działał ?
 16. A może dioramowo dodasz człowieczka, który maluje maszynę na zielono?
 17. Wbiło mnie w podłogę.... u sąsiada piętro niżej ? Rewelacja.
 18. Bardzo ładny i temat rzadko spotykany... niech wyląduje u nas w przyszłym roku, przygotujemy długi pas na odpowiednim stole ?
 19. Piękne. Dziergałeś od podstaw czy to jakiś zestaw?
 20. Jest moc. Cieszy oko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.