Jump to content

Andrzej_LK

Members
 • Content Count

  2,303
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Andrzej_LK

 1. Cud, miód i orzeszki. Perełka modelarskiej roboty w tej skali. Nie mogę się tylko dopatrzeć końca liny z wyciągarki za przednim zderzakiem. Ale to detal. Gratulacje!
 2. Jaka tam nikczemna.... Królewska! I tego się trzymaj.
 3. Nie musisz się trzymać niewolniczo zdjęcia (no chyba, że chcesz), takie pojazdy też pewnie potrafiły być nieźle styrane
 4. Śmielej z tą szoferką, plama po paliwie przy korku większa, przejedź ołówkiem płytę ryflowaną. Zacieków też byśmógł trochę dorobić.
 5. Spoko, podaj na priv adres do wysyłki.
 6. Dajesz dajesz będzie dobrze
 7. Niestety, z żalem przesuwamy termin konkursu na przyszły rok w związku z sytuacją pandemiczną. Nowy roboczy termin to 23-24.04.2022, pozostajemy z nadzieją, że spotkanie w przyszłym roku będzie możliwe.
 8. Ujdzie, chociaż może trochę bardziej jaskrawego rdzawego by się przydało miejscami. Cieszy oko.
 9. Umęczon ci on okrutnie pod służby trudami.... Bardzo ładny,
 10. Praca mistrzowska jak zawsze Adamie, podoba się, jakbyś jeszcze zdjął tego leżącego z torów to już zupełnie prima sort. Figurki Zvezdy?
 11. Czasem gin, czasem porto.... Ale te otwarte drzwi robią efekt wow!
 12. Do czerni trochę brakuje ale efekt skali trzeba wziąć pod uwagę. Trudny wariant wybrałeś, na razie daje radę.
 13. Pomóżcie koledzy. Moja modelarska wena zwiodła mnie na manowce i rzuciła na wody głębokie. Kupiłem kiedyś Rodneya Tamiji za okazyjną kwotę całych 30 złotych. Model długo leżakował, w tzw. międzyczasie dokupiłem do niego lufy, drewniwny pokład Shipyarda i blachy White Ensign. Dopóki nie zacząłem wszsytko wydawało się względnie proste. Ale diabeł tkwi w szczegółach itd, poza tym okazało się, że mój toporny warsztat człowieka od skali 72 nie do końca daje radę. Tak zatem mam do doświadczonych kolegów parę pytań. 1. Chciałbym zrobić Rodneya z czasów, kiedy uganiał się za Bismarckiem. Do wybo
 14. Tym razem błotko bardzo ładne, super ślady po ślizgu.
 15. Cóż mogę napisać, wielkim fanem tego modelu byłem i jestem, dobrze, że galerię godną tego cudeńka zrobiłeś. Pozdrawiam.
 16. Ładny bardzo, ale bez podstawki ci nie zaliczam Nie wiedziałem, że Paweł uruchomił kolekcję w 72.... znakomicie upiększa to model.
 17. Bardzo łądny. Zrób mu kawałek pokłądu lotnistkowca please.
 18. Baadzo łądny model życzę dalszego rozwoju i fajnych projektów.
 19. Raduje się serce Poznaniaka. Kolejny piękny model.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.