Jump to content

M-3 Armored Scout Car


Michalw
 Share

Recommended Posts

Ogólnie witam w dziale Pojazdów Wojskowych

gdzie sie tego moge nauczyc?prosze o jakis link na forum lub podpowiedzi.z gory dziekuje

Na początek wystarczy, że opanujesz technikę "wash" i "suchy pędzel", obie opisane obszernie tutaj:

viewtopic.php?t=7322

viewtopic.php?t=6669

Model nie jest najgorzej pomalowany, więc spokojnie możesz się pobawić w te techniki.

Ogólnie robi przyjemne wrażenie, trochę widać granicę kalek.

 

Poprawiłem Ci zdjęcia w postach, mimo wszystko polecam wrzucanie zdjęć przez Photobucket.com - opisałem jak to zrobić w drugim poście tego tematu:

viewtopic.php?t=7808

 

A z moderatorskiego obowiązku proszę o dbanie o stylistykę postów, czyli zdanie zaczynamy wielką literą, kończymy kropką, znakiem zapytania jak pytanie, używaj choć trochę przecinków i stawiaj spację PO znakach interpunkcyjnych, nie rób literówek (to nie gg) - a będziemy żyli długo i w przyjaźni

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Michalw Model w twoim wykonaniu prezentuje się nie najgożej lecz ma szpary nie zaszpacchlowane slady po wypychaczach ,jednak jest to trudny model nawet bardzo jesli to jeden z twoich pierwszych to jest ok.

Brudzeniem sobie narazie niezawracjaj głowy skup się na czystym klejeniu i malowaniu dopiero jak już sie tego nauczysz możesz przejść do brudzenia.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam bardzo.Tak dla wyjaśnienia to nie jest mój pierwszy model.Modelarstwem zajmuje sie już jakieś 8 lat,ale strasznie amatorsko.Zresztą jak widać.Ogulnie zaczynałem od figurek a ten M-3 był taką małą Odskocznią.Jeszcze raz dzieki

Link to comment
Share on other sites

Niestety bez washa i suchego pędzla wydobyłeś z tego modelu jakieś 60%. Niewybaczalnym jest również odcisk palca na modelu ( rozumiem to tak dla oznaczenia, żeby nikt go nie ukradł?). Na karnistrze tym podwieszonym przy prawym przednim nadkolu widoczny jest niedomalowany do końca pasek mocujący. Poza tym co do zdjęć, to zaopatrz się w jakiś kawałek papieru w kolorze niebieskim , granatowym, szarym i rób zdjęcia na jego tle, to wtedy oko bardziej skupia się na modelu, a nie na tym co jest w tle ( w moim przypadku czymś szklanym pachnącym żywcem ). Poprawisz to, dodasz wash i suchy pędzel i model naprawdę będzie jeszcze lepszy. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.