Skocz do zawartości

Blaszki do SMER Fiat Cr 32 Freccia 1:48


Constructor

Rekomendowane odpowiedzi

Marudek no tak ale te zestawy są w zagranicznych sklepach, a tam nie zamawiam, poza tym SMER był za niecałe 20 zł, więc na moją kieszeń to było mało :( No nic będę kombinował coś samemu. Tam kabiny za wiele nie widać, więc pozostaje kwestia zewnętrznego wyglądu. Muszę jeszcze jakiegoś pilota wykombinowac

Marudek pomozesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudek pomozesz ?

 

Dziwne pytania zadajesz - no pewnie, ze pomoge. Przynajmniej na tyle ile bede mogl. Tu masz linka do In Boxa modelu o ktorym wspomnialem. To wszystko co mam, bo wszystkie modele wyslalem do Torunia. Moze chociaz te zdjecia pomoga Ci jakos wzbogacic wnetrze.

 

W razie potrzeby moge poprosic szwagra, zeby pstryknal jakas fotke.

 

P.S. czekam na relacje z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ten model Smera to trzyma skalę 1/48? U tego producenta róźnie bywa... od 1/44 do 1/50, co w kilku wersjach pakowania uczciwie przyznają, w innych niet... Swoją drogą , mogliby dżentelmeni z Italeri wziąć się za robotę i po Cr42 wypuścić jego starszego [i ładniejszego moim zdaniem]brata. Również w "mojej" 1/72 , bo tak to istnieje chyba tylko stary Cr32 Supermodel, rzadko spotykany i chyba niezbyt udany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LordDisneyland mogę sprawdzić suwmiarką ile ma model i potem porównać z danymi technicznymi i zobaczymy co wyjdzie

 

Model w sumie zacząłem wycinać, ale nie kleiłem jeszcze więc wrzucę In-Box'a. Za dużo tam nie wyciąłem więc nadlewy tez będą widoczne

 

Marudek generalnie to chodzi mi o dopasowanie pilota, bo wnętrze kabiny to ZIO BY NAITT mi pomógł i wysłał troszkę skanów i tam jest taki ładny malowany obrazek.

 

Szykuje się do tego modelu bo wydaje mi się, że za 20 zł mogę zrobić coś fajnego. Widzę jednak, że trza będzie wypraski nad świeczką rozciągać i troszkę się pobawić w różnego rodzaju wycinanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LordDisneyland kurcze będę musiał intensywnie pomyśleć, ale to i tak 20$ * 2,3728PLN = 47,456PLN + wysyłka = za dużo jak na moją kieszeń w obecnej chwili :(

Patrzyłem na fotki i widzę, że ten model wcale nie ma tak wielu detali we wnętrzu więc spróbuję zrobić go przy pomocy tego co mam.

Liczyłem, że w Polsce dostanę te blaszki :(

Poza tym model kosztował mnie 20PLN wiec nawet jak go spaprzę to kupię drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.