Skocz do zawartości

Panther Ausf. D Zviezda 3678 1/35


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Powoli. Zmienię od następnego projektu, na bardziej coś przyjaznego spawaniu typu green stuff. Materiał epoxy putty w wodzie,to na 30min maks potem nie łapie. Szpachłowka chowana w pojemnikach od 2 lat jakoś. Z spawami tutaj różnie🤣. Dwie foty z wisieńka na torcie..🤣 uroki artysty/ modelarza..chyba to mp40 z wylotem dźwiękowym jak scfi😀. Pracę nadzorowane są, przez tą mała "niekończąca się opowieść" falkorek😅

20240510_145133.jpg 

20240510_145151.jpg 

20240514_143141.jpg 

20240514_143111.jpg 

20240514_143304.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A co🤣. Druga focia, to jak dać taki druk 1.35 do halseta pojazdów pustynnych, na bliskim wschodzie

20240512_144307.jpg 

 

Screenshot_20240514-144849_Gallery.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MayonesEXG7 napisał:

20240512_144307.jpg 

 

 

Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. Szacun, że ogarniasz modelarstwo nie mając kciuków. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, halset napisał:

 

Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. Szacun, że ogarniasz modelarstwo nie mając kciuków. 

 

Pewnie tak samo jak i Ty ?!

 

image.png.17ef9642dfb3cd9825b491e3078d0bce.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Halset pyta, do kobiety. Gdzie mój model, bo muszę zdążyć na babarybę, a ty mi go schowałaś. Konwersacja z żoną. Halset wydało się kim naprawdę jesteś. Speak masz idealny, chyba slang Italieriii hehe

 

Biały tygrys, coś ostatnio pazury zapuszcza i tak..nie wiem jak ona to ogarnia, ale doping mam z jej strony ok.

 

 

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Pierwsza biżuteria grile i pojemnik/zasobnik to wyciorów i zapasowej anteny. Ta część zaznaczona pinceta to kątownik-który zapewne przytwierdzony jest spawem do kadłuba. A z instrukcji idzie na zewnątrz, ale logicznie z piewszej fotki abera-definitywnie idzie do kadłuba. Czy aber bład robi czy tylko,te wydanie zawiera lekki babol w instrukcji🙄.  Znalazłem jeden zawias od tylnych skrzynek, od dupy strony🤪 z edka od ausf. g ale uciekł mi po pokoju..🤣. Dałem sobie narazie spokój hehe. Coś dam da się wykorzystać te blachy jeszcze. Dalej mnie zastanawia,czy robić ogołocone burty z 5tką z zasobnikiem powyżej,od prawej strony a case narzędziowy jest,na tym miejscu.

1716394746115161739502806331030.jpg 

20240522_181510.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Widzę fotki, ale walić instrukcję. Pojemnik w sumie 95% zrobiony. Z instrukcji Pan Tutera, widzę instrukcję to mnie z poniewiera..🤣. Z dojcze technology to w oryginale były dwa płaskowniki i obejmy dospawane na kształt tuby a nie na srodku szła..pseudo szyna kątownik,bo to bezsensowna robota i dodatkowa czesc do spawania. Lewa strona widać, że ściągnął stanik i opalony,jak wizirowa biel od płaskowników a logicznie jak trafiony, to przenieśli z lewej na prawą burtę. Proszę tu Pana pancernego,aby nie wprowadzać zamieszania w warsztat..bo pomaluje na różowo tą 75ką🤣. Pewnie jest jakaś akustuczną matę dali między płaskownikiem-stelażem a obejmą tuby. Aby kuźwa w sardyncę nie piszczało od stuku stali w uszach..haha🤣

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
4 minuty temu, MayonesEXG7 napisał:

a nie na srodku szła..pseudo szyna kątownik,bo to bezsensowna robota i dodatkowa czesc do spawania.

Może majty na nim wieszali , kto ich tam wie 😂

Edytowane przez Evildead
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Evildead napisał:

Może majty na nim wieszali , kto ich tam wie 😂

Wyobrażam sobie Borata comandiera w zielonych majtach z camo brąz i dunkelgelb w czapce niewittce..heloł maj brader niceeee...🤣. Ten z ali g to za tępy na niemiecką pancerke by był🤣

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

"Już wiem,że niemiecka pantera i pocisk w bok ją sponiewiera. Jestem piątka z kurska..nie głosowałem na donalda tuska. Pis partia jest rozliczana,a pantera nie zrobiona i farbą nie zagruntowana. Pan tu Pan tera, jeszcze gąsek nie ma🤣Składanie tych 300 częsci, szukam motywacyjnych opowieści. By mnie trochę z spiąć do projektu, nie znanego niemieckiego 75mm obiektu.                                                Chwilowy brak weny. Pogoda rozpieszcza..leniwie na modelowanie. Z zdjęć w końcu,wyczaiłem ten lewy bok pojemnika anteny/wyciorów-przy obróconej wieży.. 🤣.Jak dalej z podpięciem bocznych ogniw- wyjdzie w praniu. Blachy to szmat czasu na robotę i klejenie. Tu, jak zawsze coś odpadnie..tu doczepię. Trochę za wcześnie, damage tuby zrobiłem ahh. Zgoniłem na przestrzał, drganie tuby🤪 lekko przesunęło z wygiętym uchem pojemnika. Kątownik został luzem.

20240528_173249.jpg

20240528_204830.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
15 minut temu, FAHR napisał:

Jest wena King Konga😅

Żeli papą, mój comandier był czarny, to figurka Helgi,kazała by przefarbować włosy na blond-pewnie aryjska krew🤣.Już od cyganów nazywala..🤣 Blond my name is James Blond🤣

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ciąg dalszy skreczu, doróbek. korzystam z uprzejmości @alienuseduard z panti g. Jedynie narzędziowe części. Dzięki szkrzydlaty, ale wracaj rezać dobra tamkę pantere  z edkiem, tym co mi dałeś. Łopatu-trzonek z wykałaczki. Sprawcą, tego zamieszania jest maszynu walec-kobiecy do pięt na odciski🤣.          Działa, działa💪. 14ta część to taka kostka-obejma na zdjęciu..powinna być albo zapinka lub taka skurzany pasek hmm🤔. Ostatnia fota to aber zapinki-tu będzie kuźwa...pi piii nie robię🤪🤣

 

 

 

20240529_165851.jpg 

20240529_173129.jpg

20240529_173344.jpg 

20240529_173314.jpg 

20240529_174235.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.