Skocz do zawartości

Leopard 2PL MENG + ACE PROJECT STUDIO


JanuszF

Rekomendowane odpowiedzi

A proszę bardzo, jakby co oba wstawione zdjęcia w moich postach są mojego autorstwa  więc ewentualne tantiemy proszę o przesyłanie na moje konto. 🤣

Swoją drogą ciekawi mnie jak wyglądają w zestawie elementy dodatkowego pancerza od dołu ?

PS. Miałem te fotki zachować dla siebie, ale nie będę taką ostatnią świnia i jeszcze jedno mogę wrzucić. Tym razem PERI R17A3L4 od drugiej strony.

Miłego oglądania i proszę o info jak się ma do tych zdjęć PERI z zestawu.

PERI R17A3L4 tył.jpg

Edytowane przez Witek Cisłak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Witek Cisłak napisał:

A proszę bardzo, jakby co oba wstawione zdjęcia w moich postach są mojego autorstwa  więc ewentualne tantiemy proszę o przesyłanie na moje konto. 🤣

Swoją drogą ciekawi mnie jak wyglądają w zestawie elementy dodatkowego pancerza od dołu ?

PS. Miałem te fotki zachować dla siebie, ale nie będę taką ostatnią świnia i jeszcze jedno mogę wrzucić. Tym razem PERI R17A3L4 od drugiej strony.

Miłego oglądania i proszę o info jak się ma do tych zdjęć PERI z zestawu.

PERI R17A3L4 tył.jpg

Ma się tak, jak w rzeczywistości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kapitan_Kurt napisał:

Ma się tak, jak w rzeczywistości

A jakieś zdjęcie ze zbliżeniem elementu z zestawu możesz podesłać ?

Bo żeby nie było wątpliwości fajnie ze taki zestaw powstał , ale moim zdaniem błędy ma, jednym z nich jest właśnie głowica PERI a właściwie elementy jej opancerzenia. Błędy łatwe do poprawienia i dlatego wstawiłem zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sasini napisał:

Zawsze można coś zrobić lepiej i ciężko jest być bezbłędnym, chociaż można próbować…

Dzięki i szacunek za podesłanie zdjęć  😀 Jeszcze raz , fajnie że opracowałaś taki zestaw, a błędy się zdarzają, takie życie.  A materiałów do naszej wersji PERI jest jak na lekarstwo więc nie dziwi wzorowanie na niezmodyfikowanej wersji (zresztą taka była na egzemplarzach prototypowych).

Tutaj błędy są dosyć proste do poprawienia - trzeba zmienić pyty opancerzenia i zmniejszyć nawis z tyłu głowicy. Powinien być minimalnie większy niż średnica podstawy PERI ( o grubość dokręcanej płyty pancerza).

Jeszcze raz dzięki za fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.