Jump to content

Kapitan_Kurt

Members
 • Posts

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Kapitan_Kurt

 1. To AGDUS, laserowy symulator pola walki.
 2. Posiadam takowe fotki. Odezwij się jutro na pw.
 3. Walnij na to fakture walcowanej stali. Jak to potem przejedziesz gąbeczką, to nie będzie żadnego śladu po odciętym falochronie.
 4. Zawsze możesz w takim wypadku walnąć fakturę walcowanej stali. Zawsze to w jakiś sposób zniweluje ślad po oderwanym falochronie.
 5. Lampa jest pusta, szkło jest jako oddzielny, przezroczysty element.
 6. Byku, naprawdę elegancko to wygląda.
 7. Teoretycznie można, lecz musiałbyś z wieży zeszlifować okładziny antyradiacyjne. Prościej będzie Ci go zrobić z wersji mod.1979. TAW - spawy wyglądają ideolo. Dobra robota.
 8. Teraz będzie ciężko, gdyż w domu bywam rzadko. Myślę, że od października ruszy temat.
 9. Dokładnie 4,3mm. I te 0.3mm mają duże znaczenie przy 11 rzędach kostek.
 10. Jest potencjał. Ciekawie się prezentuje.
 11. Bardzo ładnie się prezentuje
 12. Abrams poza tym, że na szczeblu taktycznym bardzo dobrze spełniałby swoje zadanie, nie polepszyłby poziomu bezpieczeństwa państwa...
 13. Będzie bardzo śmiesznie jak kongres USA odrzuci Letter of Request.
 14. Generalnie kamuflaż został wykonany w bardzo prosty sposób. Na czarny podkład naniosłem mocno rozcieńczoną H303, następnie dwie warstwy rozjaśnionej H303. Brąz to Flat Earth z Tamiyi, a czerń to NATO Black nakładane jak zieleń.
 15. Dobry wieczór. Parę fotek pomalowanego modelu... Jutro przychodzi lakier, więc będzie można przejść do etapu weatheringu. Model będzie w barwach 1WBPanc. Dlaczego? Dlatego, że spędzę tam teraz trochę czasu.
 16. Orientuje się ktoś z kolegów, czy ktoś jest w stanie wykonać oznaczenia Twardych z 9BKPanc w Braniewie lub z 15 BZ w Giżycku?
 17. Ostatnie zdjęcia "surowego" Twardego przed malowaniem. Dorobiłem jeszcze parę spoin, jak i również dodałem trochę smaczków do trału, tak by nie był "pusty" w stosunku do czołgu. Także do malowania!
 18. Autor artykułu z linku, prawdopodobnie pomylił warianty czołgu. Nam proponowane były Abramsy w wersji M1A1 wycofane z USMC.
 19. Jako oddzielny zestaw. Dokładnie TRUMPETER 06629.
 20. Urlop się zaczął, więc prace przyspieszyły. Tak więc model prawie ukończony, muszę jeszcze tylko uzupełnić spoiny na wieży i można malować. Od ostatniego postu, model otrzymał boczną Erawę, a także trał KMT-6. Do trału wykonałem instalację pneumatyczną, służącą do sterowania trałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.