Skocz do zawartości

Australian Truck Italeri jest to moj drugi model.


mk-14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam.

Czy podczas sklejania, miałeś jakieś problemy z osłoną silnika? Bo widzę że leży jak ulał i niewiem czy coś kombinowałeś, czy tak spasowały elementy. Ja w moim Western Starze miałem duży problem z maską choć to troszkę inny model i jak możesz to zapodaj zdjęcia silnika z bliska, bo widzę, że ciekawie wygląda a nie chcesz się nim pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge tylko dodać jak sklejałem ramę, gdyż nie robiłem zdjęć ale mam wszystko do niego czyli pudełko kalki i inne cześć

tu jest link do relacji z budowy, tylko rama

743808c2762cc51dm.jpg

 

Witam.

Czy podczas sklejania, miałeś jakieś problemy z osłoną silnika? Bo widzę że leży jak ulał i niewiem czy coś kombinowałeś, czy tak spasowały elementy. Ja w moim Western Starze miałem duży problem z maską choć to troszkę inny model i jak możesz to zapodaj zdjęcia silnika z bliska, bo widzę, że ciekawie wygląda a nie chcesz się nim pochwalić.

z maska były małe problemy gdyż była ona po bokach troche zagruba i trzeba było ją przyszlifować

 

jak możesz to zapodaj zdjęcia silnika z bliska, bo widzę, że ciekawie wygląda a nie chcesz się nim pochwalić.

na prośbę kolegi dodaje kilka zdjęć silnika:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da54f57b09535431.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12722155c4d34812.html

 

Edit...

Edytuj swoje posty poprzez opcję ZMIEŃ, a nie jak do tej pory wysyłasz posta za postem...

Admin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk-14 mam pytanko. Czy nie pokazywałeś tego modelu już na jakimś innym forum modelarskim bo jestem pewien na 99%, że go gdzieś już widziałem.

 

Ps. Jeżeli się mylę to sorki, nie mam na celu cie oskarżać:)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk-14 mam pytanko. Czy nie pokazywałeś tego modelu już na jakimś innym forum modelarskim bo jestem pewien na 99%, że go gdzieś już widziałem.

Nie, nigdzie go nie pokazywałem

A możesz podać link tego forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju raczej nie uświadczysz wanny, jeżeli już to tylko na allegro. Natomiast bez problemu można licytować na ebay'u: link do aukcji

tornado a oriętujesz się jak z cenami przesyłki??

 

W aukcji jest podany koszt wysyłki do Polski - 41 $ US. w tym przypadku jest to dosć drogo. Przed chwilą kupiłem model Chevy Titan 90, a za wysyłkę zapłaciłem 32 $ US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.