Skocz do zawartości

Pzh 2000 - Revell 1:72


Longer08

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może rzeczywiście trochę za jasny ale już zostanie (trudno)

Po washu i filtrach powinien ściemnieć

German Camouflage Red Brown

Chyba chodzi o II WŚ...

dlaczego łopaty są zielone

Niemcy tak malują narzędzia na swoich pojazdach:

http://data3.primeportal.net/tanks/hans-hermann_buhling/leopard_2a6/images/leopard_2a6_20_of_73.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o II WŚ...

a mooooże ale jak mówisz że ściemnieje to git!

 

Sugerowałem się podobnymi fotkami. Dzięki

 

to może chociaż je jakoś postarzej bo tak wyglądają troche plastikowo

Jest jak dział wskazuje na warsztacie = nie dokończony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takiego w pudle, to sobię podpatrzę. Zrobisz coś z lusterkami, czy zostawisz tak jak jest? Chyba lufa jest lekko źle przyklejona, albo to wina zdjęcia, no i wydaje mi się, że ten zielony powinien być lekko ciemniejeszy. Kamo całkiem fajnie wyszło, no i pytanko. Jaką farbą pomalowałeś trzonki od narzędzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką farbą pomalowałeś trzonki od narzędzi?

A aż tak to fatalnie wygląda? :P Robiłem to dzisiaj (jeszcze pamiętam) więc

odpowiem Ci wydaje mi się wyczerpująco. Sam to zmieszałem z humbroli

5-6 kropelek 93 + 1-2 kropelki 113

 

A co do lusterek to myślałem żeby przykleić folie ale nie wiem jak to bd wyglądało masz jakiś pomysł?

 

Chyba lufa jest lekko źle przyklejona...

W jakim sensie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash'a bd próbował olejami dla artystów z wamodem albo white spirit zakupie a filtrów nie dam rady bo to tylko aero się nakłada tak?

 

Wash'a zrób olejnymi z White Spiritem. A filtr to na ile się orientuję to się pędzlem nakłada nie aerografem, ale może coś przeoczyłem razu pewnego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash'a bd próbował olejami dla artystów z wamodem albo white spirit zakupie a filtrów nie dam rady bo to tylko aero się nakłada tak?

 

Wash'a zrób olejnymi z White Spiritem. A filtr to na ile się orientuję to się pędzlem nakłada nie aerografem, ale może coś przeoczyłem razu pewnego.

 

Pozdrawiam.

Co do White Spiritu, to dla próby użyłem zwykłej benzyny do zapalniczek, np. Zippo i powiem, że jest lepsza, ponieważ nie paruje tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do White Spiritu, to dla próby użyłem zwykłej benzyny do zapalniczek, np. Zippo i powiem, że jest lepsza, ponieważ nie paruje tak szybko.

 

To zależy, ja wolę jak mi szybciej paruje, poza tym WS jest delikatniejszy dla powłoki lakierniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.